Zamknij

Zabawa studniówkowa rozpoczęta modlitwą [ZDJĘCIA]

21.53, 21.01.2023 PM Aktualizacja: 22.34, 21.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Tego wieczoru nie zapomniano o duchu i wartościach przekazywanych w I Katolickim Liceum w Siedlcach.

21 stycznia swój bal przedmaturalny mieli maturzyści I Katolickiego Liceum im. Świętej Rodziny. Tradycyjnie wieczór rozpoczęto polonezem, po którym nastąpił czas na przemówienia i podziękowania.

Ksiądz Dyrektor podkreślił, że jest to dla uczniów pierwszy etap wkroczenia w dorosłość, bal studniówkowy jest przedsmakiem tego, co czeka na, już niedługo absolwentów, gdy tylko zdadzą egzaminy maturalne. Podziękowania skierował również do rodziców, którzy, jak zaznaczył ksiądz Świątek, 19 lat temu podjęli decyzję, która zmieniła ich życie, a dziś pozwala dostrzec efekty ich ciężkiej, ale satysfakcjonującej misji rodziców. Uczniowie ostatnich klas usłyszeli, że mają nie zapominać o marzeniach i dążyć do ich spełniania, ale również o tym, by nie zatracić swoich wartości.

- Choć dziś studniówka, do pierwszego egzaminu maturalnego pozostało 102 dni, 13 godzin i 31 minut, więc macie jeszcze czas na myślenie o maturze, a teraz bawcie się dobrze - życzył na koniec ks. Jacek Świątek dyrektor I KLO.

Wiceprezydent miasta Robert Szczepanik poparł słowa dyrektora placówki i życzył maturzystom przede wszystkim dobrej zabawy i spełnienia swoich planów na przyszłość.

Nie zabrakło również listu gratulacyjnego i ciepłych słów skierowanych od biskupa diecezji siedleckiej Kazimierza Gurdy. Po przemówieniach i wystąpieniach uczniowie podziękowali swoim opiekunom, wychowawcom i nauczycielom wręczając kwiaty i kierując słowa wdzięczności. 

Przed zebranymi gośćmi uczniowie przedstawili również swoje zdolności recytatorskie oraz talenty muzyczne i wokalne. 
Część oficjalną wydarzenia zakończyła modlitwa i błogosławieństwo wszystkich zebranych, po czym rozpoczęła się studniówkowa zabawa licealistów siedleckiego Katolika.

(PM)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Pokonawal autyzm, waPokonawal autyzm, wa

0 0

Niech wam się rodzice kaza codziennie duzo modlic byc poboznym bo diabel dokucza. Madrze zakladac rodziny a jak nie to wcale. Zakrywac golego ciała, zeby inni mogli się skupic. 16:22, 22.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%