Zamknij

Małżeństwa z Siedlec obchodziły Złote Gody

13:03, 21.06.2022 | KL
Skomentuj
REKLAMA

Dziewięć par z Siedlec świętowało jubileusz 50 - lecia pożycia małżeńskiego.

20 czerwca, w Urzędzie Stanu Cywilnego swój jubileusz obchodzili: Krystyna i Zbigniew Bańkowscy, Wanda i Krzysztof Baranowie, Halina i Jerzy Iwaniukowie, Feliksa i Bronisław Królowie, Barbara i Ryszard Kubiszynowie, Janina i Stanisław Michalakowie, Ewa i Józef Osmólscy, Marianna i Mieczysław Pytlowie, Danuta i Stefan Tarasowie.

Podczas tego wydarzenia nie zabrakło życzeń od Prezydenta Siedlec Andrzeja Sitnika, kwiatów oraz orderów "Za długoletnie pożycie małżeńskie" nadanych z okazji Złotych Godów przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Organizatorem uroczystości był siedlecki Urząd Stanu Cywilnego. Jubilatów i zgromadzonych gości powitał Andrzej Leszkowicz, kierownik USC w Siedlcach.

- Od 50 lat dzielicie Państwo wspólnie troski i radości życia dla dobra własnego, rodziny, dla wychowania dzieci na dobrych i wartościowych ludzi. Różne to były lata, nie zawsze łatwe, nieraz pełne trudności, ale dzięki staraniom udało się je wszystkie pokonać. Te 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Was, Drodzy Jubilaci, ale również dla Waszych rodzin oraz przyjaciół.

Słowa uznania skierował pod adresem dostojnych Jubilatów prezydent Andrzej Sitnik.

- Drodzy Jubilaci, w dowód Waszego społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny, przyznajemy Państwu Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Gratuluję Państwu tego wyróżnienia, jak też tego pięknego Jubileuszu i życzę wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku, życzę radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności, byśmy mogli świętować kolejne jubileusze.

Jubilaci otrzymali kwiaty i pamiątkowe dyplomy.

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%