Zamknij

Witold Gadowski porozmawia o Polsce

08:42, 19.02.2024 Aktualizacja: 09:33, 19.02.2024
Skomentuj

W najbliższy weekend w naszym regionie odbędą się trzy spotkania z Witoldem Gadowskim, dziennikarzem, publicystą, pisarzem.

W sobotę, 24 lutego, o godz. 12 rozpocznie się spotkanie w Łosicach (Łosicki Dom Kultury), o godz. 18 - w Siedlcach  (ul. Sokołowska 161, dawne Karo).

W niedzielę, 25 lutego, o godz. 13 dziennikarz pojawi się w Rębkowie - gmina Garwolin (Przystań M, ul. Rekreacyjna 1).

Spotkania o charakterze otwartym zatytułowano "Porozmawiajmy o Polsce". Organizatorami wydarzeń są "Zjednoczeni" - czyli nieformalna grupa patriotów, działająca w Polsce od niedawna. 

- To będą spotkania z prawicowym, niezależnym dziennikarzem. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o Polsce” komentuje on bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie, uaktywnia społeczność poprzez częste dyskusje oraz odpowiada na pytania uczestników. Twierdzi, że jeśli zależy nam na naszej Ojczyźnie, to wszyscy powinniśmy „wstać z kanap” i działać oddolnie w myśl słów "ora et labora" - informuje Monika Wyszogrodzka, przedstawicielka "Zjednoczonych".

Witold Gadowski wraz z Wojciechem Sumlińskim i Rafałem Piechem założyli Ruch Obrony Polaków. Spotkania przeprowadzone dotychczas w różnych regionach Polski przyciągały sporą ilość uczestników.

- Witold Gadowski zapewnia, że nie zamierza nigdzie kandydować. Nie są to więc spotkania przedwyborcze, ale budzące Polaków, patriotyczne, rozwijające myślenie o Ojczyźnie, aktywizujące zarówno do pracy jak i do modlitwy za Polskę - dodaje organizatorka.

(MIA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

M. Z.M. Z.

4 0

Wreszcie jakieś ciekawe spotkanie dla ludzi myślących o Polsce

09:37, 19.02.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Siedlczanka :)Siedlczanka :)

2 0

Super, warto się wybrać.

09:32, 20.02.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%