Zamknij

100-lecie Szkoły Podstawowej w Grębkowie

17:39, 23.10.2017 A.K/Fot. Szkoła Podstawowa w Grębkowie
Skomentuj

Szkoła Podstawowa w Grębkowie obchodziła 100-lecie istnienia. Piękny jubileusz był okazją do wspomnień, podziękowań i gratulacji.

 

Na święto to do Zespołu Szkół w Grębkowie przybyli m.in.: Mazowiecki Wicekurator Oświaty Dorota Skrzypek, dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Warszawie Mirosław Krusiewicz (..) Nie zabrakło też dyrektorów szkół, księży, radych, pracowników oświaty, absolwentów placówki, rodziców oraz dzieci i młodzieży.

Przybyłych gości przywitała dyrektor Grażyna Sawicka. – Spotykamy się dzisiaj, aby uczestniczyć w niezwykłej uroczystości poświęconej obchodom jubileuszu 100-lecia szkoły w Grębkowie. Państwa obecność jest potwierdzeniem wyjątkowości tego święta, jest też dla nas wyrazem głębokiej wdzięczności, że wspólnie możemy obchodzić dzisiejszą uroczystość. Jako szkoła możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami, nie sposób wymienić wszystkich. O szkole w Grębkowie można by mówić wiele i długo. Na przestrzeni tych 100 lat zmieniała swoje oblicze, strukturę, pokolenia wychowanków, kadrę kierowniczą i nauczycielską. (…) – zakończyła pani dyrektor.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grębkowie liczy obecnie 407 podopiecznych, 43 nauczycieli i 16 pracowników niepedagogicznych. Na przestrzeni minionych lat szkoła może pochwalić się wieloma sukcesami i osiągnięciami. Pani dyrektor Sawicka podziękowała tym, którzy wpłynęli na historię, tradycję i pozytywny wizerunek placówki. Słowa uznania popłynęły także w kierunku osób, które wpajały dzieciom właściwe wartości i pomagały im rozumieć realia otaczającego świata. (…)   

Więcej na ten temat, w Życiu Siedleckim, w piątek 27 października

(A.K/Fot. Szkoła Podstawowa w Grębkowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%