Kultura

Zamknij

Recenzja powieści "Postrach"

B. Juszczuk-Sowa 15:32, 24.09.2022
Skomentuj Recenzja  powieści "Postrach"

"Postrach" książka Michała Śmielaka. Wydawnictwo Initium. Recenzja

Miałam właśnie zaszczyt przeczytać kolejną powieść Michała Śmielaka pt. "Postrach" (wyd. Initium). 

Zaszczyt, ponieważ powieść okazała się fantastyczna, jak zresztą inne książki tego autora ?

W Warszawie ginie sześć nastolatek. Nie byle jakich, bo są to dziewczyny z bardzo bogatych rodzin. W domach nie ma żadnych śladów, alarmy zawiodły a do tego...nikt nie żąda okupu. Media okrzykują porywacza Postrachem a sprawą zajmuje się specjalna grupa śledcza z komisarzem Murawskim na czele. Do grupy dołącza Iga, o bardzo wymownym pseudonimie Gleba...świetna policjantka, która jednak bardzo nie lubi Murawskiego, ze względów osobistych.

Mija kilka dni i Postrach zostaje aresztowany. Policja triumfuje...

Rodzice ofiar mają jednak własne plany dotyczące wymierzenia sprawiedliwości. Wynajmują kancelarię adwokacką, działającą nie do końca legalnie, aby wydobyć Postracha z aresztu...

Czy młode dziewczyny, porwane w środku nocy z własnych, bezpiecznych domów wrócą do rodzin żywe?

Co się stanie, gdy Postracha uda się uwolnić?

I wreszcie...co zrobi Gleba aby dać Murawskiemu nauczkę za błędy przeszłości?

"Postrach", jak wszystkie powieści Michała Śmielaka wciągnął mnie od razu. Już pierwsze strony przyprawiły mnie o gęsią skórkę a później było tylko lepiej ?

Świetna książka, pełna humoru, wyrazistych postaci i takiej fabuły, że nie sposób się domyślić, co będzie się działo za chwilę...

Z niecierpliwością czekam na kolejne utwory ...

Michał Śmielak to autor powieści fantasy, science fiction, kryminałów i sensacji. Mieszka w Sandomierzu. Jego debiut to opowiadanie "Ostatni" w Antologii "Gladiatorzy". W 2021r wydał swój pierwszy kryminał pt. "Znachor".

https://zyciesiedleckie.pl/pl/13_sport/35828_jak-dobrze-wykorzystac-bonusy-powitalne-u-bukmacherow.html

(B. Juszczuk-Sowa)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%