Zamknij

Roztańczone popołudnie w Mordach

21:11, 15.09.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Sobotnie wrześniowe popołudnie w Mordach upłynęło bardzo muzycznie i tanecznie, a wszystko za sprawą Maratonu Zumby, jaki zorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury dla wszystkich lubiących aktywność fizyczną okraszoną szybkimi rytmami i doborowym towarzystwem.

Wszystko oczywiście przy zachowaniu obowiązujących norm epidemiologicznych.

Na maraton zaproszono grono wykwalifikowanych instruktorów, którzy zadbali o odpowiednią atmosferę i żywe tempo podczas maratonu. Na scenie, swoje umiejętności zaprezentowały: Marzena Tymińska, Klaudia Tymińska, Angelika Ponińska, Kamila Niedziałek, Patrycja Żoch. Każdy z instruktorów wykonał swoje układy w różnym gatunku muzycznym.
    

Uczestnicy doskonale radzili sobie z prezentowanymi układami. Mimo dwugodzinnych, intensywnych ćwiczeń nie było widać zmęczenia - wręcz przeciwnie - z każdym utworem wzrastała energia uczestników. Taka jest właśnie zumba - można ćwiczyć, widać efekty, a nie czuć zmęczenia. 


Organizatorzy wyrażają wdzięczność grupom zumby z Niwisk oraz z Siedlec, które skorzystały z zaproszenia i przybyły na maraton.

Maraton Zumby realizowany był w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury „Kultura w Sieci” pod nazwą „ Kultura przez szklany ekran”, który realizuje Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Mordach od lipca. Całe wydarzenie transmitowane było on-line.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AniaAnia

0 0

Było świetnie.
12:04, 16.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%