Zamknij

XIII Memoriał Feliksa Rawskiego

16:03, 28.07.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

1 sierpnia odbędzie się 7 etap cyklu ŻTC BIKE RACE 2021. W najbliższą niedzielę kolarze rywalizować będą w Mińsku Mazowieckim.

Tegoroczne zmagania w Mińsku Mazowieckim odbywają się z falstartem związanym z pandemią koronawirusa, pierwotnie wyścig miał się odbyć 9 maja, ostatecznie został przeniesiony. W ramach zawodów odbędzie się XIII Memoriał Feliksa Rawskiego. Zawodnicy pojadą na rundzie o długości 18 km, która prowadzi drogami technicznymi wzdłuż autostrady A2. Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy MOSiR w Mińsku Mazowieckim, natomiast start ostry z miejscowości Arynów-Królewiec ulica Dojazdowa przy trasie A2 - 5 km na północ.

Dzień wcześniej, 31 lipca partner cyklu – Na Osi – Kolarska Przestrzeń przeprowadzi oficjalny trening. Trenerzy  między innymi opowiedzą, jak zachowywać się w czasie wyścigu, omówione zostaną podstawy taktyki wyścigowej, a także nastąpi przejazd po trasie i zwrócenie uwagi na kluczowe miejsca wyścigu.

– Zapraszamy wszystkich do Mińska Mazowieckiego, gdzie tradycyjnie odbędzie się memoriał lokalnego kolarskiego bohatera Feliksa Rawskiego. Jeżeli wierzyć synoptykom zapowiada się znakomita pogoda do ścigania, zatem do zobaczenia w Mińsku – zachęca do udziału w zawodach, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl. 
 

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAhttp://zyciesiedleckie.pl/dd_cms/ew_admin.php?modul=banery&action=edit
0%