Strzelecki popis Krawczyka

09:18, 20.06.2019 KS Aktualizacja: 13:55, 26.06.2019

Piotr Krawczyk zdobył cztery bramki dla Legionovii Legionowo w meczu z Ursusem Warszawa.

Mecz z Ursusem w ramach przedostatniej kolejki grupy pierwszej III ligi miał niesamowity przebieg. Po 53 minutach gospodarze prowadzili 3:0. Ten wynik oddalał Legionovię od awansu do II ligi. Wtedy do roboty wziął się Krawczyk, który w ciągu 16 minut zdobył cztery bramki - trzy z gry i jedną z karnego.

Wychowanek Naprzodu Skórzec w bieżącym sezonie zdobył 24 bramki i jest wicekrólem klasyfikacji strzelców III ligi. W ostatnich czterech meczach Krawiec zdobył 10 goli. Okazję do poprawienia statystyk będzie miał w meczu ostatniej kolejki ze Zniczem Biała Piska. Legionovii do awansu do II ligi wystarczy remis.

Skuteczność Krawczyka nie uszła uwadze szperaczy z wyższych ligi. Pogoń Siedlce myślała nad ponownym ściągnięciem zawodnika, jednak nie ma na to szans. Napastnikiem poważnie zainteresowane są kluby z I ligi, a nawet z ekstraklasy.