Zamknij

Derby Mazowsza w Siedlcach

08:00, 17.08.2018 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W piątej kolejce Pogoniści podejmą Znicza Pruszków. Siedlczanie wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo na boiskach II ligi.

Podopieczni Pawła Sikory w poprzedniej kolejce zdołali wyciągnąć wynik z 0:2 na 2:2. To dobry zwiastun przed zbliżającym się meczem ze Zniczem. W kadrze Pogoni będzie mógł znaleźć się nowy defensor - Sebastian Pociecha. Młodzieżowiec najlepiej czujący się na lewym boku obrony został wypożyczony na rok z Piasta Gliwice.

Znicz zaczął bieżący sezon od zwycięstwa, ale im dalej w las tym było mniej drzew (czytaj: punktów). Pruszkowianie zapunktowali na trudnym terenie w Łodzi, lecz dwukrotnie przegrali u siebie (z Elaną i Błękitnymi). W Zniczu występują dwaj byli piłkarze Pogoni: Adrian Małachowski i Dariusz Zjawiński. Do zdrowia po przebytej kontuzji wraca wychowanek Pogoni - Michał Michalak.

Znicz to rywal, z którym w przeszłości Pogoń miała wiele okazji do rywalizacji. W 16 dotychczasowych spotkaniach doszło do następujących rozstrzygnięć: 5 zwycięstw siedlczan, 3 remisy, 8 wygranych pruszkowian. Bramki: 27-15 na korzyść Znicza.

Mecz Pogoni ze Zniczem zostanie rozegrany 18 sierpnia o 17:00.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone