Zamknij

Najbliższy wyjazd w sezonie. Pogoń jedzie do Łęcznej

11:58, 12.10.2017 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 14 października o 13:00 Pogoń zagra w Łęcznej z Górnikiem. To będzie najbliższy wyjazd siedlczan w całym I-ligowym sezonie.

Biało-niebiescy mierzyli się z Górnikami trzykrotnie w 2017 roku. Wszystkie potyczki miały charakter towarzyski. Na początku roku walczący o utrzymanie łęcznianie pewnie wygrali w Uniejowie. Nieco ponad dwa miesiące później w Siedlcach odnotowano remis. W ostatnim sparingu w czasie letnich przygotowań Pogoń wygrała 2:1 po bramkach Michała Bajdura i Adriana Paluchowskiego

Górnik spadł z ekstraklasy i przeszedł poważne zmiany. Po pierwsze powrócił do Łęcznej. W poprzednim sezonie rodzynek z województwa lubelskiego w elicie rozgrywał swoje mecze na Arenie Lublin, co było spowodowane względami finansowymi. Po drugie Tomasz Kafarski zastąpił Franciszka Smudę na stanowisku szkoleniowca. Po trzecie w kadrze ostało się zaledwie kilku zawodników, którzy decydowali o sile Górnika w ekstraklasie. Pomimo zakrojonych na szeroką skalę zmian Duma Lubelszczyzny radzi sobie przyzwoicie na boiskach Nice 1 Ligi. Od prawie dwóch miesięcy nikt nie wygrał na stadionie w Łęcznej. Czy Pogoń zburzy kolejną twierdzę?

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone