Zamknij
REKLAMA

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej

10:51, 30.01.2023 ID Aktualizacja: 11:17, 30.01.2023
Skomentuj

Finał 31 WOŚP. Razem walczymy z sepsą.

 30 stycznia mieszkańcy Siedlec i okolic bardzo chętnie przyłączyli się do 31 Finału WOŚP.

Finał to podsumowanie wspólnego działania, dlatego Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak co roku funkcjonował w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach przy ul. Sienkiewicza 63. Od rana na ulice miasta wyruszyło 270 wolontariuszy, aby zbierać pieniądze do puszek. Dla tych, co chcieli dołożyć swoją cegiełkę, czekało mnóstwo atrakcji, z których mogli skorzystać, wrzucając dowolną kwotę do puszki. 

Od rana nad siedleckim zalewem dla miłośników zimnych kąpieli czekało wspólne morsowanie, a dla rozgrzania zumba. Można było także obejrzeć pokaz aut i wziąć udział w licytacji. W budynku ,,Podlasia" można było skorzystać z pokazu makijażu czy wysłuchać wielu ciekawych koncertów.

Przy placu Sikorskiego fascynaci motoryzacji mogli podziwiać pokazy techniki jazdy na quadzie z ATV QUADY Siedlce i skorzystać z przejażdżki. Dostępne były także pokazy strażackie i strzelnica ASG, kiermasze, wata cukrowa, popcorn i balony.

Na hali sportowej ARMSu odbył się turniej koszykówki dziewcząt organizowany przez UKS MKK Siedlce, a na małej sali turniej tenisa stołowego.

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zadbał o możliwość skorzystania z wielu zajęć na swoich wydziałach. Wśród programów znalazły się masaże, porady, zajęcia z symulacji i inne atrakcje, z których można było skorzystać za dowolną kwotą wrzuconą do puszki. Ponadto wirtualnie można było wziąć udział w wielu licytacjach.

Na zakończenie tego intensywnego dnia, wieczorem mieszkańcy Siedlec mogli podziwiać światełko do nieba, ufundowane przez ATV Quady Siedlce.

Zebrana kwota, która podają organizatorzy to około 150 tys. zł, jednak to nie koniec liczenia.

 

(ID)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%