Zamknij

Nowa oficer prasowa siedleckiej policji

09:11, 18.01.2023 mat.oprac.PA Aktualizacja: 10:27, 18.01.2023
Skomentuj

Z dniem 5 stycznia podkomisarz Ewelina Radomyska została nową oficer prasową Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Objęcie stanowiska przez podkom. Ewelinę Radomyską związane jest z odejściem na emeryturę nadkom. Agnieszki Świerczewskiej.

- W związku z przejściem na emeryturę chcę podziękować serdecznie podziękować za współpracę. Dziękuję za Wasz profesjonalizm, dzielenie się doświadczeniami, udział w ciekawych projektach społecznych i programach profilaktycznych. Szczególne podziękowania składam na ręce Dyrekcji i pracowników: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach, Centrum Integracji Społecznej, Caritas Diecezji  Siedleckiej, Siedleckiego Stowarzyszenia Pomocy  Osobom z Chorobą Alzheimera, Muzeum Regionalnego w Siedlcach, Archiwum Państwowego w Siedlcach, Urzędu Miasta w Siedlcach, Urzędu Gminy Siedlce. Dziękuję również za kilkuletnia współpracę dziennikarzom i pracownikom siedleckich mediów. Mam nadzieję, że będziecie mnie dobrze wspominać - mówiła Agnieszka Świerczewska.

Przejmująca stanowisko oficera prasowego podkom. Ewelina Radomyska została przyjęta do służby w 2010 roku. Przez lata służyła w pionie kryminalnym i prewencyjnym w garnizonie Stołecznym i Warmińsko - Mazurskim. Od 2016 roku pełniła także służbę w Wydziale do Walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą KMP Siedlce. Ponadto jest absolwentką Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Nadkomisarz Agnieszce Świerczewskiej dziękujemy za długoletnią służbę i życzymy udanej emerytury. Podkomisarz Ewelinie Radomyskiej gratulujemy objęcia nowego stanowiska i życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

 

Źródło: KMP Siedlce

 

 

(mat.oprac.PA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%