Zamknij
REKLAMA

Hej Mazowsze - jakie cudne i wspaniałe. Piknik rodzinny w Strzale

09.02, 15.09.2022 PM
Skomentuj
REKLAMA

Korzystając z ostatnich ciepłych dni przedstawiamy propozycję spędzenia niedzielnego popołudnia w jednej z miejscowości Mazowsza.

Piknik rodzinny pod hasłem „Hej Mazowsze – jakie cudne i wspaniałe” obędzie się 18 września w Strzale. Bogaty program wydarzenia obejmuje występy, zawody i wydarzenia ważne historycznie.

Rozpoczniemy o 13:30 biegiem ulicznym, którego celem jest upamiętnienie przodków. Po symbolicznym biegu nastąpi wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę sali gimnastycznej, uroczyste otwarcie przedszkola i uroczyste oddanie wyremontowanego piętra szkoły i zakończenie projektu „Ptaki i las wokół nas”. Wszystko odbędzie się na terenie Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale.

Na terenie przy świetlicy wiejskiej w Strzale Koło Gospodyń przy wsparciu Gminy Siedlce, Gminnego Ośrodka Kultury i partnera wydarzenia Samorządu Województwa Mazowieckiego, zaplanowało szereg atrakcji. Nie zabraknie występów lokalnego zespołu Strzałki, Grupy Cygańskiej i kabaretu „Babeczki Podlasia”. Na koniec na przybyłych gości czekać będzie zabawa z zespołem Kryters.

Dodatkowo piknik uatrakcyjnią pokazy WORD i spotkanie z nadleśniczym, a także dostępne dla wszystkich atrakcje dla dzieci.

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%