Zamknij
REKLAMA

Córka Daniela Omielańczuka potrzebuje pomocy

09:41, 10.01.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

2-letnia Pola urodziła się jako wcześniak, cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Rodzina Omielańczuków apeluje o pomoc finansową w leczeniu dziewczynki.

- Pola i jej siostra urodziły się we wrześniu 2018 roku. Ciąża została przerwana w 30 tygodniu z powodu pogorszenia przepływów, co groziło zamartwicą. W czasie krótkiego życia Pola przeszła już pięć operacji. […] Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe (MPD). Ciało naszej córeczki jest jak więzienie, które uniemożliwia swobodne poruszanie się - czytamy w apelu rodziców.

Daniel Omielańczuk to zawodnik MMA pochodzący z Sawic (powiat sokołowski). Ma na swoim koncie walki w KSW i UFC. W listopadzie walczył w Łodzi z Tony'm Johnsonem Jr., ale to nie on teraz jest na pierwszym planie. Najważniejsza jest Polusia, która walczy o sprawność.

- Wierzymy, ze dzięki dalszej rehabilitacji, opiece specjalistów takich jak neurolog, okulista, laryngolog, neuropsycholog, neurologopedia, ortopeda, audiolog, laryngolog, neuropsycholog, kardiolog wzroku oraz dzięki specjalistycznemu sprzętowi rehabilitacyjnemu nasza córka będzie w przyszłości sprawna - dodają rodzice w opublikowanym apelu.

LINK DO ZBIÓRKI

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

AniaAnia

0 4

To niech weźnie się za robotę celebryta a nie liczy na ludzkie pieniądze. 10:29, 10.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

EeeEee

1 0

Co ty piszesz za farmazony.
Lepiej wspomóż, zamiast tak *%#)!& komentować. 20:00, 11.01.2021


REKLAMA