Zamknij
REKLAMA

Apis triumfuje w rankingu ORŁY Łazienek 2020

14:48, 23.11.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

ORŁY Łazienek 2020, prestiżowa nagroda którą mogą poszczycić się jedynie najlepsze firmy w branży - takie jak Salony Wyposażenia Łazienek i Wnętrz Apis Sp. z o.o. Grupa SBS. Od niedawna przedsiębiorstwo znalazło się wśród laureatów rankingu zdobywając pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu. 

Szczególną uwagę należy zwrócić na kapitułę rankingu, gdyż w tym przypadku stanowią ją klienci którzy korzystali z oferty danej firmy, a ich oceny stanowią odzwierciedlenie realnej opinii i co za tym idzie ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Podstawą do przyznania nagrody jest średnia wyciągnięta z ocen konsumentów wystawionych w najważniejszych opiniotwórczych portalach internetowych w naszym kraju. 

W trakcie niespełna 30 lat swojej działalności APiS uzyskał pozycję lidera rynku i ugruntował ją, co przełożyło się na uzyskanie w plebiscycie średniej ocen na poziomie 8,5/10 i zdobycie pierwszego miejsca w naszym regionie. Dzięki zaufaniu i dobrej opinii klientów istniejący od 1992 roku APiS mógł postawić na dynamiczny rozwój, ciągłe poszerzanie dostępnej oferty oraz wysoki poziom obsługi. Na chwilę obecną pracuje na nią ponad stu pracowników w ośmiu oddziałach firmy rozmieszczonych w trzech województwach: Siemiatycze w podlaskim, Łuków i Międzyrzec Podlaski w lubelskim, oraz województwo mazowieckie posiadające dwa salony sprzedaży w Garwolinie, po jednym w Łosicach i Sokołowie Podlaskim oraz zlokalizowaną pod Siedlcami w Ujrzanowie 175 siedzibę główną firmy wraz z zapleczem logistycznym. Warto również wspomnieć, że do tej pory, począwszy od  2014 roku, Salony APiS corocznie są laureatem innego prestiżowego konkursu - Gazel Biznesu, nagrody dla najdynamiczniej rozwijających się firm przyznawanej przez poświęcony biznesowi, gospodarce i giełdzie ogólnopolski specjalistyczny dziennik Puls Biznesu. 

Ofertę firmy stanowi przede wszystkim szeroki asortyment do kompleksowego wyposażenia łazienek i wnętrz, wśród którego możemy wymienić chociażby ceramikę i armaturę łazienkową, wanny czy kabiny prysznicowe, ale także płytki ceramiczne, panele podłogowe, drzwi z pełnym oprzyrządowaniem i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługuje pomocna podczas urządzania od podstaw, usługa projektowania łazienek, która dla klientów firmy została wliczona w cenę towaru. Salony APiS pełnią również funkcję hurtowni hydraulicznej stanowiąc zaplecze dla profesjonalistów z branży instalatorskiej, hydrauliki i techniki grzewczej. Z perspektywy przedsiębiorstwa, zdobycie nagrody ORŁY Łazienek 2020 można uznać za wyznacznik słusznie obranego kierunku, czyli spełniania coraz wyższych wymagań i oczekiwań konsumentów. Właściciel firmy, Andrzej Bujalski, zapytany o biznes w dobie XX wieku oraz dalsze plany realizacji potrzeb klientów odpowiada: - Osobiście uważam, że współczesny biznes powinien iść z duchem czasu i skupiać się wokół szeroko pojętej informatyzacji. (...) Przebudowa firmy to nie tylko fizyczna zmiana wyglądu, ale także usprawnianie procesów, które w końcowym rozrachunku wpływają na jakość obsługi i zadowolenie klienta. Właśnie dlatego, prócz okresowej wymiany komputerów na nowe, podjąłem decyzje o zakupie dodatkowych licencji programowych umożliwiających obsługę większej ilości klientów w tym samym czasie. Ponadto przygotowujemy się do zmiany naszych serwerów na nowoczesne jednostki znacznie wyprzedzające aktualne zapotrzebowania firmy. Zachodzące zmiany nie mogły pominąć także bazy logistycznej przedsiębiorstwa, dlatego w najbliższym czasie nasz magazyn centralny zostanie wyposażony w innowacyjny magazynowy system informatyczny, który zoptymalizuje obieg towarów i dokumentów, czyli mówiąc wprost odciążymy naszych pracowników jednocześnie prezentując zupełnie nową jakość, którą każdy z klientów na pewno odczuje. A gwarantuję, że to jeszcze nie koniec zmian.

Dodatkowo o samym plebiscycie ORŁY Łazienek 2020, mówi - To oczywiste, że każde tego typu wyróżnienie cieszy, tym bardziej jeżeli wynika ono z zadowolenia klientów. Być może, spoglądając na ścianę w naszym biurze, ktoś pomyśli, że to kolejna tabliczka, statuetka do kolekcji, ale dla mnie to znak, że jesteśmy potrzebni, że to co robimy ma sens i, że robimy to dobrze. Uważam, że gdyby nie zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm naszych ludzi, z działu projektów, sprzedaży, magazynu - absolutnie wszystkich, klienci nie mogliby wystawić nam tak wysokich not, bo APiSu dzisiaj by po prostu nie było. Dlatego chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że zwyciężyliśmy w wymienionym rankingu, ale przede wszystkim tym, którzy nam zaufali i skorzystali z naszej oferty, bo to dzięki nim, dzięki Państwu, możemy się realizować i święcić dalsze sukcesy.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

ha haha ha

2 2

Panie Koper, skoro taki z pana rzetelny i niezależny dziennikarz, to czemu milczycie o sprawie śmieci znalezionych w Białkach w gminie Siedlce? W ogólnopolskiej TV już o tym mówiono, a tu cisza jakaś tajemnicza. Zabronił ktoś o tym wam pisać?
https://warszawa.tvp.pl/50908111/setki-porzuconych-workow-ze-smieciami-w-bialkach-pod-siedlcami 18:28, 23.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OrzelOrzel

2 5

Przecież, ta "nagrode" sie kupuje za ok 400 zl . Firma przysnajaca to odznaczenie dzwoni do wszystkich branz i za pewna oplata przyznaje odznaczenie po czym wysyla dyplom. Prosze sprawdzic warunki otrzymania wyroznienia. 20:28, 23.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KlientKlient

2 2

GRATULACJE, kupowałem, kupuje i będę kupował u was. Zawsze rzetelnie obsłużony, towar najwyższej jakości, obsługa miła. Tak własnie powinni wszyscy podchodzić do klienta. Jeszcze raz gratuluje. 13:29, 24.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do orła Do orła

3 0

Ty sobie chyba coś kupiłeś, albo konkurencję posiadasz dla Apisu. Typowy Polak, sąsiad nie może mieć lepiej ode mnie.
Zamiast się cieszyć, że jest taka rzetelna firma w naszym rogionie to nie lepiej oczerniać i głupoty pisać.
👏👏👏👏👏👏 Dla całej ekipy APIS👏👏👏👏👏👏👏👏
13:37, 24.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Były pracownikByły pracownik

1 0

Tak się zastanawiam w jaki sposób to osiągnęli... Jest kilku stałych pracowników, a reszta to łapanka. Bez szkoleń, kursów, nawet z asortymentem trzeba samemu się zapoznać nie mając pojęcia o temacie. Także ten, dziwne 🤔 21:46, 25.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sztuczne nagłaśnianiSztuczne nagłaśniani

1 0

Potwierdzam czyste wybielanie się i sztuczne nagłaśnianie ,, oh ah ,, a idź do sklepu zadaj kilka specjalistycznych pytań ;) . Pozerstwo ;) 21:52, 25.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA