Zamknij

Poparcie dla Andrzeja Dudy z Siedlec

KS 17:42, 22.06.2020 Aktualizacja: 14:56, 25.10.2025
6

Poseł Krzysztof Tchórzewski, były prezydent Siedlec Wojciech Kudelski oraz wójt Zbuczyna Tomasz Hapunowicz wystąpili w głównych rolach na briefingu prasowym, którego celem było okazanie poparcia Andrzejowi Dudzie.

W swoistym wiecu uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Poseł Tchórzewski zachwalał atuty obecnego prezydenta, a razem kandydata na przyszłą kadencję. - Prezydent Duda bryluje na salonach międzynarodowych. On pozyskuje sympatię i powoduje, że Polska rośnie w górę - przekonywał Tchórzewski.

Kudelski wspominał zachowanie głowy państwa po tym jak dokonano zamachu na jego osobę. - Tydzień po tym jak wyszedłem ze szpitala prezydent Duda przyjechał do mnie do domu. Ku zdziwieniu mojemu i mojej rodziny. Jak normalny człowiek usiadł z nami, zjedliśmy wspólny posiłek, zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Jednocześnie ten człowiek to wielkiej klasy mąż stanu - mówił Kudelski.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 28 czerwca.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
0%