Zamknij
REKLAMA

Najpopularniejszy dzielnicowy w powiecie węgrowskim

15:12, 18.02.2020 | L.K
Skomentuj
REKLAMA

Od 2 stycznia prowadzona była XI edycję konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego 2019 roku. Zwycięzcą został mł. asp. Wojciech Olton z Posterunku Policji w Korytnicy. Na dzielnicowego z gminy Korytnica głosowało  371 osób.

Mł. asp. Wojciech Olton służbę w Policji pełni od 5 maja 1999 r., natomiast dzielnicowym gm. Korytnica jest od 1 stycznia 2018 r.

„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2019” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku, najlepiej znający potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym,  przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów.

Drugie miejsce w  plebiscycie zajął asp .sztab. Waldemar Siwiecki  dzielnicowy gm. Sadowne, pełniący służbę w Komisariacie Policji w Łochowie na którego zagłosowało 100 osób.

Natomiast trzecie miejsce zdobył mł. asp. Marcin Mikołajczuk dzielnicowy gm. Liw, służbę pełniący w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie, zdobywając 80 głosów.

(L.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA