Zamknij
REKLAMA

Grupa producentów Euro Indyk świętowała w Żelechowie

23:12, 23.11.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Grupa producentów Euro Indyk hucznie świętowała dekadę istnienia.

Dziesięciolecie istnienia było świętowane w Pałacu Żelechów. - Dziękujemy za liczne przybycie do nas. Można powiedzieć, że dotarli do nas praktycznie wszyscy, których zaprosiliśmy. Dokładnie 23 listopada 2009 roku grupa producentów została zarejestrowana i zaczęło się nasze wspólne działanie - powiedział Jarosław Łaski, prezes grupy producentów Euro Indyk.

Wśród zaproszonych gości był Łukasz Niedziałek, chodziarz WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Sportowiec od kilku miesięcy jest wspierany w swojej karierze sportowej przez Euro Indyka oraz Golpasz. Macierzysty klub Niedziałka podziękował za sponsoring utalentowanego zawodnika.

Stoły żelechowskiego pałacu uginały się od smacznych dań, nie tylko z indyka, a kulminacyjnym punktem był pokaz fajerwerków.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

WieśniakWieśniak

4 3

Niech sobie te pyszne mięsko z kurników jedzą sami i budują molochy pod oknami, siedlce i okolice miasto smrodu 11:02, 24.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mistowy Mistowy

4 4

Mi tam jakoś to nie przeszkadza, tym bardziej, że mięso z indyka jest bardzo zdrowe i smaczne. Pozdrawiam wieśniaka 12:29, 24.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%