Zamknij
REKLAMA

Tragiczny weekend na drogach powiatu mińskiego

09:07, 10.10.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Do dwóch tragicznych w skutkach wypadków drogowych doszło w miniony weekend na drogach powiatu mińskiego. W pierwszym z nich śmierć poniósł motocyklista, w drugim do którego doszło w niedzielę, zginął rowerzysta. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drogach, zwłaszcza w trudnej, jeśli chodzi o warunki drogowe, porze jesienno-zimowej.

Do pierwszego wypadku doszło na trasie nr 50 w miejscowości Ładzyń. Zginął młody motocyklista, mieszkaniec powiatu mińskiego. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 4 października przed godziną 13.00 w miejscowości Ładzyń na trasie nr 50. Policjanci pod nadzorem Prokuratury w Mińsku Mazowieckim wyjaśniają okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, w którym brał udział samochód osobowy i motocykl. Motocyklista w wyniku zderzenia z samochodem osobowym poniósł śmierć na miejscu. Kierujący oplem po przebadaniu alkomatem okazał się być trzeźwy. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Do drugiego tragicznego w skutkach wypadku doszło w centrum Mińska Mazowieckiego na ul. Warszawskiej. Kierujący pojazdem osobowym potrącił rowerzystę.

Do zdarzenia doszło w 6 października przed godzina 12.00 w Mińsku Mazowieckim przy skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z ulicą Nadrzeczną. 48-letni kierujący pojazdem volvo poruszający sie w kierunku Warszawy na prostym odcinku drogi potrącił mężczyznę kierującego rowerem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż rowerzysta mógł przejeżdżać przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.  Rowerzysta w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.  Kierujący volvo po przebadaniu alkomatem był trzeźwy. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ElwiElwi

0 0

Cześć panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/elwira25
... 20:42, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone