Zamknij
REKLAMA

Mała książka - wielki człowiek

10:15, 09.09.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W tym roku Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach zakwalifikowała się do projektu "Mała książka – wielki człowiek". 

Każde dziecko z roczników 2013-2016, którego rodzic zapisze się do biblioteki otrzyma – wyprawkę czytelnicza.Znajdą się w niej książka "Pierwsze czytanki dla...", a także Karta Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana została dla nich broszura informacyjna "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki".

Kampania jest realizowana przez Instytut Książki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, została przygotowana w związku z ogólnopolską akcją „Książką połączeni”.

Akcja „Mała Książka – Wielki Człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki przy ul. Asłanowicza 2 w Siedlcach oraz jej filii w Garwolinie, Łosicach, Mińsk Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim i Węgrowie.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MM

0 0

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Monika i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na www.wyspakobiet.eu/monika25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :) 12:21, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone