Zamknij

Sprawcy napaści zatrzymani

14:28, 05.08.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Mokobodach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie lokatora jednego z domów na terenie gminy Kotuń. Napastnicy użyli m.in. metalowego pręta oraz młotka. Mężczyznom grozi do 8 lat więzienia.

Kilka dni temu na terenie gm. Kotuń doszło do zuchwałego napadu. Trzej mężczyźni wybili szyby w oknach domu, a po wejściu do środka zaatakowali jednego z mieszkańców, 30-letniego mężczyznę.  Napastnicy pobili  ofiarę posługując się metalowym prętem, młotkiem i łomem, a ponadto grozili kolejnym pobiciem, aby zmusić go do zwrotu pieniędzy.
 
Po opuszczeniu domu przez napastników, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz powiadomili policję. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej. Funkcjonariusze  Komisariatu Policji w Mokobodach szybko ustalili dane mężczyzn. Okazało się , że to trzech mieszkańców Siedlec (26-30 lat). Wszyscy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty m.in. udziału w pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Prokuratura Rejonowa w Siedlcach zastosowała w stosunku do mężczyzn dozory policyjne, poręczenia majątkowe, zakazy kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zakazy zbliżania się i zakazy opuszczania kraju.

Napastnikom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. 

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone