Zamknij
REKLAMA

Szymonek potrzebuje wsparcia

12:29, 15.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Caritas Polska wystartował z nowym serwisem UratujeCie.pl, na którym jest prowadzona zbiórka na podopiecznego Caritas Diecezji Siedleckiej Szymona Kulawczuka. Chłopiec choruje na hemimelię kości kończyn dolnych i górnych. W powrocie do sprawności może mu pomóc operacja,  nierefundowana przez NFZ.  

Zbiórkę można wesprzeć wpłatą na konto, bądź smsem o treści SZYMON1 na numer 72052 (koszt: 2,46 z VAT). Nawet najdrobniejszy gest ma znaczenie, dlatego zachęcamy każdego do wysyłania sms-ów. Termin pierwszej operacji został wyznaczony na sierpień tego roku. Jej koszt to ponad 413 tysięcy zł. Pieniądze, które zostaną zgromadzone, przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację Szymona.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone