zyciesiedleckie.pl

Zamknij
13:42, 28.04.2026
To był dzień pełen emocji, wspomnień i symbolicznych momentów. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach – znanym jako „siedlecka budowlanka” – wybrzmiało zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Dla absolwentów oznaczało to coś więcej niż tylko odebranie świadectw. To zamknięcie ważnego etapu i pierwszy, bardzo konkretny krok w dorosłość.
10:05, 27.04.2026
W podniosłej atmosferze odbyło się zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach, znanym jako „siedlecka kolejówka”. Dla tegorocznych absolwentów była to chwila szczególna – moment podsumowań, podziękowań oraz symbolicznego zamknięcia ważnego etapu edukacji.