Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Technolog produkcji

Data dodania: 2024-03-25 15:21:12 ID: 5263

667 Pokaż numer [email protected]

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w produkcji płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Technolog Produkcji.

Jeżeli szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy zgłoś się do nas!

Lokalizacja: Węgrów

oferujemy:
-Wynagrodzenie zgodnie z oczekiwaniami finansowymi kandydatów (do indywidualnego rozpatrzenia)
-Umowę o pracę
-Szkolenia wprowadzające

zadania:
-Optymalizacja procesu produkcji
-Inicjowane działań zwiększających efektywność
-Koordynacja zespołu produkcyjnego
-Zarządzanie produkcją i infrastrukturą poboczną
-Optymalizacja kosztów produkcyjnych, planowanie i zapewnianie ciągłości produkcji, w oparciu o plan i dostępne zasoby produkcyjne, zapewnienie przestrzegania przepisów BHP
-Współpraca z działem Logistyki, Jakości i Procesu, B+R
-Nadzór nad nowymi uruchomieniami
-Transfer technologii, opracowywanie i monitorowanie dokumentacji procesowej jak i technicznej
-Codzienny kontakt z centralą firmy

oczekujemy:
-Znajomości narzędzi Lean Manufacturing, kontroli procesu produkcyjnego, KPI
-Znajomości rysunku technicznego, dokumentacji procesu technologicznego, PFMEA oraz Control Plan
-Znajomości narzędzi rozwiązywania problemów
-Praktycznego doświadczenia w zarządzaniu produkcją
-Znajomości procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych, wytłaczania, zgrzewania i/lub procesów montażowych
-Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
-Pakiet MS Office, w szczególności Excel

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47