Zamknij
REKLAMA

Obostrzenia zostają na dłużej. Co najmniej do 14 lutego

13:01, 28.01.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

- Decyzja którą podjęliśmy sprowadza się w pewnym zakresie do przedłużenia zasad bezpieczeństwa. Ten etap odpowiedzialności będzie obowiązywać do 14 lutego, po czym podejmiemy kolejne decyzje - zapowiedział minister zdrowia, Adam Niedzielski.

Minister dodał również, że rząd podejmując decyzje musi brać pod uwagę sytuację pandemiczną w Europie. - Mamy bardzo złe sygnały płynące z otoczenia międzynarodowego. Trudno jest przypuszczać, że Polska będzie zieloną wyspą na tle zachorowań w innych krajach Europy, więc nieuwzględnienie tego elementu byłoby nieodpowiedzialne - dodał Niedzielski.

Obostrzenia nadal będą ograniczać działalność gastronomii. Restauracje mogą sprzedawać tylko na wynos. Hotele nadal będą zamknięte dla podróżnych, również tych podróżujących służbowo. To samo tyczy się obiektów sportowych.

Od 1 lutego zostaną otwarte sklepy w galeriach handlowych. Oczywiście w reżimie sanitarnym. Ponadto od początku lutego zniesione zostaną godziny dla seniorów.

Do 14 lutego rząd poinformuje o dalszych decyzjach, w tym związanych z odmrażaniem edukacji. 

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

ahhhaahhha

6 0

Z tego co wiem w Polsce obowiązują polskie przepisy prawne. Władcy państwa pisowskiego nie mają żadnych narzędzi do wprowadzania jakichkolwiek obostrzeń na terenie Polski. Mogą sobie gadać na konferencjach ile chcą, ale ich słowa nic nie znaczą.
***** *** 13:46, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BleBle

0 2

Ale to nie PiS wymyśla, PIS to zwykle marionetki jak każdy polityk na świecie, oni tylko realizują to aktorska. Aż tak wam pierze ten busty baniak telewizor....! Co?

Przecież wszystkie kraje świata należą do ONZ, tj oficjalnie Ci mówią że świat należy do pseudo globalistow, już oficjalnie od 1995 roku, nad siedziba ONZ piętro wyżej jest Siedziba Ministerstwa do Badania Nauk Szatanskich (coś w tym stylu), w ten sposób pokazują komu służą, Duda i cały świat w swoich przemowieniach pokazuje znak Bestii 666, a motloch dalej myśli że to PIS ma coś do gadania, nawet nie wiecie że służby Izraela stworzyły polski pseudo sejm i tak będzie zawsze wy *%#)!& ludzie z Sokolowa 23:39, 30.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??????

0 2

A w Niemczech nie obowiązują obostrzenia? Nie ma ich? Co się PIS czepiacie? 00:39, 31.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

eheh

2 0

Z tego co wiem żyjemy w Polsce. Co mnie obchodzi jakiś Helmut. 09:44, 31.01.2021


REKLAMA
0%