Zamknij
REKLAMA

Co dalej z obostrzeniami?

15:44, 17.11.2020 | BC
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnich dniach liczba nowych przypadków zakażeń koronawirusem nieco spadła. Jak to wpłynie na obowiązujące obostrzenia?

W ostatnich kilku dniach w Polsce liczba nowych przypadków zakażeń koronawirusem trochę spadła. We wtorek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 19 152 nowych przypadkach koronawirusa, a to oznacza, że po raz pierwszy od 3 listopada liczba ta spadła poniżej 20 tysięcy. Jak to wpłynie na obowiązujące obostrzenia?

We wtorek odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Andrzeja Niedzielskiego oraz szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michała Dworczyka, na której ocenili oni, że sytuacja w kraju w związku z pandemią zaczyna się poprawiać i stabilizować. Natomiast, jeśli chodzi obwiązujące restrykcje, na razie nie są przewidywane żadne zmiany. Te obecne zostały nałożone do 29 listopada i do tego czasu, jeśli nie dojdzie do żadnych nagłych wahań w związku z koronawirusem, nie jest planowane ich zwiększenie, czy też szybsze złagodzenie. Decyzja, jak sytuacja będzie wyglądać w grudniu, zostanie podjęta na koniec miesiąca.

 

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA