Zamknij

Przedstawiciel handlowy

Nr oferty: StPr/19/0277Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Karowa 48, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych (branża narzędziowa). praca w godzinach od 7.00 do 15.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, kierunek: mechaniczny
    Zawód:
    • Pozostali przedstawiciele handlowi
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Znajomość branży narzędziowej mile widziana.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KOMET Sp. J. R. Korzeniowski, W. Kowaluk
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Karowa 48, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: WALDEMAR KOWALUK
        Numer telefonu: 502544981
        E-mail: komet_narzedzia@interia.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny
        Zbieranie zamówień, pozyskiwanie nowych kontrahentów, tworzenie ofert promocyjnych (drobne agd). Pracodawca oferuje samochód służbowy, telefon, laptopa.
        StPr/19/0392
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
        wynagrodzenie od do 2 300 PLN

        Kierowanie pracami budowlanymi, praca z dokumentacją projektową. Praca w godzinach 07.00-15.00. Praca w Siedlcach i okolicy.
        StPr/19/0395
        data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

        Sprzatanie terenu dworca PKS, mycie zewnętrzne autobusów.
        StPr/19/0397
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Składanie kartoników i opakowań na potrzeby produkcji w OSM Siedlce.
        StPr/19/0398

        Montaż sufitów napinanych i akcesoriów. Montaż konstrukcji sufitowych. Wykonywanie elementów stolarskich.
        StPr/19/0386
        wynagrodzenie od od 3 700 PLN

        Sprzedaż w sklepie stacjonarnym i obsługa zamówień. Doradztwo klienta i pozyskiwanie nowych klientów.
        StPr/19/0387
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Prace budowlane w zakresie wznoszenia budynków. Wykonywanie prac zleconych przez właściciela.
        StPr/19/0389
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Prace pomocnicze przy produkcji konstrukcji stalowych i montażu.
        StPr/19/0390
        data rozpoczęcia pracy od 20.02.2019
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Przyjmowanie dostaw, przygotowywanie towaru do wysyłki , rozwożenie towaru do odbiorców (drobne AGD) w promieniu do 100 km.
        StPr/19/0391
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Pisanie pism w edytorze tekstów. Odbieranie telefonów i przeprowadzanie rozmów. Sprawdzanie różnego typu dokumentów firmowych, raportów, zestawień. Obsługiwanie poczty tradycyjnej i elektronicznej. Na
        StPr/19/0380