Zamknij

Elektryk budowlany

Nr oferty: StPr/19/1913Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Zakładanie instalacji elektrycznych na budowie, praca na wysokości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Elektryk budowlany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Daniel Suchodoła Firma Remontowo-Budowlana FAZA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bolesława Chrobrego 4/61, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Daniel Suchodoła
      Numer telefonu: 798732319
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Praca w grupie przedszkolnej - dzieci w wieku od 3 do 5 lat.
      StPr/19/2070
      data rozpoczęcia pracy od 16.10.2019
      wynagrodzenie od od 50 PLN

      Inwentaryzacja dokumentów, wprowadzanie danych do archiwalnych baz danych, wyszukiwanie informacji w zasobach.
      StPr/19/2073
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów.
      StPr/19/2068
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Obsługa magazynu spedycyjnego. Praca w godzinach nocnych ( od godz. 2.00 w wymairze ok 6 godzin dziennie)
      StPr/19/2062
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2019
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Reprezentowanie Firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami pracownikami. Praca z dokumentami, rozwiazywanie problemów pracowników, przekazywanie dokumentacji pracownikom, odpowiednie zabezpieczenie
      StPr/19/2053
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2019
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      Nakładanie powłok lakierniczych z farb i lakierów na wyroby metalowe i części maszyn, oraz pojazdy mechaniczne, dokonywanie obmiarów malarskich. Praca w godzinach od 6.00 do 22.00 w systemie 8 lu 12 g
      StPr/19/2054
      wynagrodzenie od od 15,7 PLN

      Przewożenie towarów autem dostawczym do krajów UE i Europy Wschodniej. Wynagrodzenie 2400 brutto+ dieta 100 zł netto dziennie.
      StPr/19/2055

      Zajęcia z dziećmi w grupie 4-5 latków.
      StPr/19/2056
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa robota spawalniczego.
      StPr/19/2059
      data rozpoczęcia pracy od 10.10.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru, przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.
      StPr/19/2042
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2019