Zamknij

Samodzielny referent

Nr oferty: StPr/19/1857Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Stanisława Konarskiego 11, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prowadzenie ewidencji majątku szkoły przy pomocy programu komputerowego Inwentarz Optivum, prowadzenie dokumentacji zaopatrywania pracowników w środki ochrony osobistej, sporzadzanie sprawozdań, prow
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Zawód:
    • Technik prac biurowych*
      Uprawnienia:
      • Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
        Wymagania pożądane
        • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie i staż pracy min. 3 lata lub wykształcenie wyższe i staż pracy 2 lata. Znajomość programów Inwentarz Optivum, Word, Excel; samodzielność, sumienność, dokładność, termino
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Stanisława Konarskiego 11, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
          Osoba do kontaktu: Jerzy Kopański
          Numer telefonu: 257943251
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające kwalifikacje i staż pracy, oświadczenie o stanie zdrowia, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          Demontaż i montaż maszyn i urządzeń, naprawa maszyn i urządzeń, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii, dokonywanie przeglądów.
          StPr/19/1916
          data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
          wynagrodzenie od od 3 300 PLN

          Naprawa maszyn i urządzeń instalacji, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii, dokumentacja przeglądów.
          StPr/19/1917
          wynagrodzenie od od 3 200 PLN

          Koszenie trawy, odśnieżanie, sprzątanie, drobne naprawy, pomoc przy remontach.. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00 na terenie powierzonych osiedli mieszkaniowych miasta Siedlce.
          StPr/19/1919
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          Sprzątanie terenu, sprzatanie skoszonej trawy, liści, w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodników. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00 na terenie powierzonych osiedli mieszkaniowych
          StPr/19/1921
          wynagrodzenie od od 2 300 PLN

          Zakładanie instalacji elektrycznych na budowie, praca na wysokości.
          StPr/19/1913
          data rozpoczęcia pracy od 20.09.2019
          wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

          Pozyskiwanie i obsługa klientów, przygotowywanie dokumentacji, prace biurowe, handel międzynarodowy (owoce, warzywa), wyjazdy służbowe 2-3 dniowe.
          StPr/19/1912

          Przygotowanie projektów, wizualizacji oraz materiałów do druku, projektowanie grafiki korporacyjnej (ulotki, foldery, plakaty, banery), przygotowanie projektów reklamy wizualnej, przygotowanie prezent
          StPr/19/1914
          wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

          Odbiór i transport materiałów budowlanych, wykonywanie prac remontowo - budowlanych na budowie, prace porządkowe na budowie.
          StPr/19/1910
          data rozpoczęcia pracy od 21.11.2019
          wynagrodzenie od od 1 850 PLN

          Opieka nad dziećmi w wieku do 3 lat, czynności pielęgnacyjne, zajęcia edukacyjne.
          StPr/19/1904
          data rozpoczęcia pracy od 18.09.2019
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Szycie odzieży dziecięcej z dzianiny.
          StPr/19/1890
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN