Zamknij

Projektant sieci instalacyjnych sanitarno - gazowych

Nr oferty: StPr/19/1849Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Armii Krajowej 11, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace przy projektowaniu sieci instalacji sanitarno - gazowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne (wymagany staż - lata: 3)
      Uprawnienia:
      • urządzenia instalacje i sieci gazowe
      • uprawnienia sanitarne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie na wskazanym stanowisku minimum 3 lata.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Jerzy Siedlecki Mont Gaz
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Garwolińska 3/3, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Jerzy Siedlecki
        Numer telefonu: 696925368
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Demontaż i montaż maszyn i urządzeń, naprawa maszyn i urządzeń, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii, dokonywanie przeglądów.
        StPr/19/1916
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        Naprawa maszyn i urządzeń instalacji, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii, dokumentacja przeglądów.
        StPr/19/1917
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Koszenie trawy, odśnieżanie, sprzątanie, drobne naprawy, pomoc przy remontach.. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00 na terenie powierzonych osiedli mieszkaniowych miasta Siedlce.
        StPr/19/1919
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Sprzątanie terenu, sprzatanie skoszonej trawy, liści, w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodników. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00 na terenie powierzonych osiedli mieszkaniowych
        StPr/19/1921
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Zakładanie instalacji elektrycznych na budowie, praca na wysokości.
        StPr/19/1913
        data rozpoczęcia pracy od 20.09.2019
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        Pozyskiwanie i obsługa klientów, przygotowywanie dokumentacji, prace biurowe, handel międzynarodowy (owoce, warzywa), wyjazdy służbowe 2-3 dniowe.
        StPr/19/1912

        Przygotowanie projektów, wizualizacji oraz materiałów do druku, projektowanie grafiki korporacyjnej (ulotki, foldery, plakaty, banery), przygotowanie projektów reklamy wizualnej, przygotowanie prezent
        StPr/19/1914
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

        Odbiór i transport materiałów budowlanych, wykonywanie prac remontowo - budowlanych na budowie, prace porządkowe na budowie.
        StPr/19/1910
        data rozpoczęcia pracy od 21.11.2019
        wynagrodzenie od od 1 850 PLN

        Opieka nad dziećmi w wieku do 3 lat, czynności pielęgnacyjne, zajęcia edukacyjne.
        StPr/19/1904
        data rozpoczęcia pracy od 18.09.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Szycie odzieży dziecięcej z dzianiny.
        StPr/19/1890
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN