Zamknij

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 49, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych w klasie I - III szkoły podstawowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Edukacja wczesnoszkolna
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach
      Adres: Henryka Sienkiewicza 49, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Kontrola formalna i rachunkowa dowodów księgowych dotyczących Wyodrębnionego Rachunku i Budżetu. Oznaczenie właściwego terminu płatności ww. dowodów księgowych. Oznaczenie stawek VAT dla zakupów związanych z określoną działalnością jednostki w poszczególnych dowodach księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wprowadzanie faktur zakupowych dotyczących budżetu do aplikacji "Budżet 24". Wprowadzanie dokumentów zakupowych dotyczących Rachunku Wyodrębnionego i Budżetu do oznaczonego dziennika wprogramie księgowym Finanse VULCAN zgodnie z obowiązującymi przepisami. Sprawdzanie dokumentów zakupowych dotyczących Wyodrębnionego Rachunku i Budżetu w oznaczonych dziennikach w programie księgowym Finanse VULCAN za zgodność z obowiązującymi przepisami VAT. Wprowadzanie wyciągów bankowych z Rachunku Wyodrębnionego i Budżetu do programu księgowego Finanse VULCAN. Sprawdzanie Ewidencji cząstkowej sprzedaży i zakupów VAT z dokumentami księgowymi. Wystawianie i podpisywanie faktur za wykonanie przezjednostkę usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami za usługi/sprzedaż wykonane na Rachunku Budżetu. Podawanie danych do planów finansowych sporządzanych przezjednostkę w zakresie zajmowanego stanowiska.
      StPr/24/1580
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Transport pacjentów na dializy.
      StPr/24/1581

      Zapewnienie organizacji pracy dla samochodow ciężarowych, szukanie ładunków dla kierowców samochodów ciężarowych. Pozyskiwanie nowych klientów. Praca w godzinach 08.00 -16.00
      StPr/24/1582
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Prace dekarskie w promieniu 100 km od Siedlec.
      StPr/24/1583

      Opieka nad dziećmi w żłobku (od 1 roku do 3 lat). Sprawowanie czynności opiekuńczych, wychowawczych oraz higienicznych. Prowadzenie zajęć tematycznych i edukacyjnych. Przygotowywanie pomocy edukacyjnych i dekoracji. Współpraca z personelem, dyrekcją oraz rodzicami dzieci. Praca w godzinach 07.00-17.00 (do uzgodnienia - wg. grafiku).
      StPr/24/1584

      - przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami - realizacja przydzielonych zadań w kuchni - efektywna współpraca z Szefem Kuchni i pozostałym zespołem Restauracji - przestrzeganie wszelkich procedur pracy w kuchni oraz dbałość o jak najwyższą jakość produktów Praca w systemie II zmianowym od godz. 08.00. Po okresie próbnym możliwość dalszej współpracy.
      StPr/24/1585

      Proste prace przy przetwórstwie drobiu, rozbiór tuszek drobiowych, kalibrowanie, układanie towarów oraz przygotowanie do wydania z magazynu w postaci przesyłki, sortowanie, pakowanie wg ustalonego schematu, etykietowanie.
      StPr/24/1587
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Profesjonalna obsługa klienta, realizacja celów sprzedażowych, współpraca z zespołem.
      StPr/24/1577

      Przyjmoowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia, sprawdzanie działania pojazdów oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych, ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów, dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu, sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu, wykonywanie prac demontażowo-montazowych.
      StPr/24/1578

      1. Badanie pacjentów pod kątem procesu rehabilitacji, ocena stanu rehabilitacyjnego, postępów i wyników rehabilitacji 2. Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych 3. Prowadzenie dokumentacji według obowiązującej procedury 4. Ustalanie działań rehabilitacyjnych w ramach indywidualnych programów rehabilitacji i indywidualnych planów zatrudnienia 5. Dbanie o sprawność sprzętu będącego na wyposażeniu stanowiska pracy 6. Dbanie o wyposażenie apteczek znajdująacych się na terenie Zakładu 7. Instruktaż, planowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników. 8. Obsługa klientów Zakładu Aktywności Zawodowej w ramach świadczonych usług rehabilitacyjnych.
      StPr/24/1569
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN