Zamknij

Szpachlarz

Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów na klatkach schodowych. Praca na terenie miasta Siedlce.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: gotowość do wyrobienia badań wysokościowych powyżej 3 metrów
    Pracodawca: EWA HELENA SOLCZAK "ESBUD" Zakład Remontowo-Budowlany
    Adres: Akacjowa 17, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Krzysztof Solczak
    Numer telefonu: 505 134 384
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Praca fizyczna w dziale produkcji stolarki okienno drzwiowej, obsługa maszyn i urządzeń do produkcji stolarki aluminiowej, składanie konstrukcji aluminiowych, kontrola i pomiar parametrów technicznych procesu produkcyjnego, staranne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Montaż stolarki aluminiowej.
    StPr/24/0975
    wynagrodzenie od od 28 PLN

    Montaż rurociągów w wykopach. Praca w godzinach 07.00-15.00 na terenie Siedlec - teren Jednostki Wojskowej. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny, kolejna czas określony. Zapewniony transport na budowę, możliwość zakwaterowania.
    StPr/24/0976
    wynagrodzenie od od 5 532 PLN

    Prace fizyczne na budowie przy montażu instalacji sanitarnej. Praca na terenie Siedlec, okolic w godzinach 8.00 - 16.00.
    StPr/24/0977
    wynagrodzenie od od 45 PLN

    Praca przy linii recyklingu odpadów tworzyw sztucznych polegająca na segregacji odpadów, identyfikowanie poszczególnych rodzajów odpadów w celu umieszczania odpadów w wyznaczonych pojemnikach, utrzymanie porządku w miejscu pracy, nadzór nad ciągłością pracy linii recyklingu.
    StPr/24/0980
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz umiejętności rozwiązywania problemów związanych z przewozem towarów. Zapewnienie rzetelności i terminowości dostaw.
    StPr/24/0981

    Prace ogólnobudowlane przy wznoszeniu budynków jedno i wielorodzinnych. Praca w Siedlcach i najbliższej okolicy.
    StPr/24/0982

    Wykonywanie wszelkich prac murarskich na budowie budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Praca na terenie Siedlec i w najbliższej okolicy.
    StPr/24/0983

    Wykonywanie wszelkich prac zbrojarskich na budowie budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Praca na terenie Siedlec i w najbliższej okolicy.
    StPr/24/0984

    Nauczanie w klasach 7 - 8, obowiązki wynikające z organizacji pracy szkoły. Praca zgodnie z planem lekcji w godzinach 08.00-14.00. Istnieje możliwość dłuższej współpracy.
    StPr/24/0985
    wynagrodzenie od od 2 529 PLN

    Nauczanie w klasach 4 - 8, obowiązki wynikające z organizacji pracy szkoły. Praca zgodnie z planem lekcji w godzinach 08.00-14.00. Istnieje możliwość dłuższej współpracy.
    StPr/24/0986
    wynagrodzenie od od 5 057 PLN