Handlowiec/przedstawiciel handlowy w firmie transportowo-spedycyjnej

Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Kontakt z klientem oraz przewoźnikami (w dużej mierze telefoniczny), koordynowanie zleceń przewozowych, obsługa dokumentacji transportowej. Pozyskiwanie nowych klientów. Praca w godzinach od 8.00 do 16.00 Transport krajowy i międzynarodowy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Pozostali pośrednicy handlowi
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego. Duża kominikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych będzie dodatkowym atutem. Mile widziana znajomość jezyka angielskiego.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MPM Group Maciej Michalak
        Adres: Siedlecka 177, 08-110 Stok Lacki, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Paulina Michalak
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Praca fizyczna w dziale produkcji stolarki okienno drzwiowej, obsługa maszyn i urządzeń do produkcji stolarki aluminiowej, składanie konstrukcji aluminiowych, kontrola i pomiar parametrów technicznych procesu produkcyjnego, staranne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Montaż stolarki aluminiowej.
        StPr/24/0975
        wynagrodzenie od od 28 PLN

        Montaż rurociągów w wykopach. Praca w godzinach 07.00-15.00 na terenie Siedlec - teren Jednostki Wojskowej. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny, kolejna czas określony. Zapewniony transport na budowę, możliwość zakwaterowania.
        StPr/24/0976
        wynagrodzenie od od 5 532 PLN

        Prace fizyczne na budowie przy montażu instalacji sanitarnej. Praca na terenie Siedlec, okolic w godzinach 8.00 - 16.00.
        StPr/24/0977
        wynagrodzenie od od 45 PLN

        Praca przy linii recyklingu odpadów tworzyw sztucznych polegająca na segregacji odpadów, identyfikowanie poszczególnych rodzajów odpadów w celu umieszczania odpadów w wyznaczonych pojemnikach, utrzymanie porządku w miejscu pracy, nadzór nad ciągłością pracy linii recyklingu.
        StPr/24/0980
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz umiejętności rozwiązywania problemów związanych z przewozem towarów. Zapewnienie rzetelności i terminowości dostaw.
        StPr/24/0981

        Prace ogólnobudowlane przy wznoszeniu budynków jedno i wielorodzinnych. Praca w Siedlcach i najbliższej okolicy.
        StPr/24/0982

        Wykonywanie wszelkich prac murarskich na budowie budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Praca na terenie Siedlec i w najbliższej okolicy.
        StPr/24/0983

        Wykonywanie wszelkich prac zbrojarskich na budowie budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Praca na terenie Siedlec i w najbliższej okolicy.
        StPr/24/0984

        Nauczanie w klasach 7 - 8, obowiązki wynikające z organizacji pracy szkoły. Praca zgodnie z planem lekcji w godzinach 08.00-14.00. Istnieje możliwość dłuższej współpracy.
        StPr/24/0985
        wynagrodzenie od od 2 529 PLN

        Nauczanie w klasach 4 - 8, obowiązki wynikające z organizacji pracy szkoły. Praca zgodnie z planem lekcji w godzinach 08.00-14.00. Istnieje możliwość dłuższej współpracy.
        StPr/24/0986
        wynagrodzenie od od 5 057 PLN