Zamknij

Prowadzący Zespół Analiz Ekonomicznych i Controlingu

Nr oferty: StPr/23/2392Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Generała Franciszka Kleeberga 2, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przygotowanie analiz finansowych, raportów na potrzeby Kierownictwa Spółki na podstawie danych z zintegrowanego systemu informatycznego. Przygotowanie i kontrola nad terminowością raportów dla Instytucji Zewnętrznych (GUS). Wsparcie działu księgowości w zakresie przygotowania danych do audytów zewnętrznych i wewnętrznych. Zbieranie informacji wewnątrz firmy na potrzeby okresowo tworzonych raportów. Analizowanie wskaźników finansowych dotyczących sprzedaży, produkcji, rentowności, płynności. Weryfikacja i badanie odchyleń pomiędzy rzeczywistym, a planowanym kosztem wytworzenie produkowanych wyrobów, kalkulacje kosztów i cen na narzędzia niekatalogowe spółki. Przygotowywanie, analiza, weryfikacja i kontrola nad realizacją budżetu rocznego, projektów inwestycyjnych. Przygotowywanie prezentacji. Organizacja pracy i nadzór nad podległym zespołem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      • znajomość programu MS PowerPoint
      • obsługa programu MS Excel
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: niezbędne kilkuletnie doświadczenie w dziale finansowym firmy produkcyjnej: analiz, ekonomiczny, controlling, doświadczenie z zakresu przygotowywania analiz ekonomiczno-finansowych i ich prezentacji. Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków. Znajomość zintegrowanego systemu CDN XL będzie dodatkowym atutem. Samodzielność, dokładność, konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia celu. Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: FABRYKA NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH "FENES" SPÓŁKA AKCYJNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Generała Franciszka Kleeberga 2, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowi
        Osoba do kontaktu: Helena Sikorska
        Numer telefonu: 25 632 52 51 wew. 319, 339
        E-mail: biuro.zarzadu@fenes.com.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.00 do 15.00
        Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrolowanie jakości wytworzonego produktu, konieczność przenoszenia cięższych elementów, wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 lub 3-zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22.00-06.00. Pierwsza umowa na zlecenie, następnie umowa o pracę.
        StPr/24/0459
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie, realizacja programu obróbczego zgodnie z dokumentacją technologiczną, obsługa urządzeń pomiarowych w celu analizy powykonawczej detalu. Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 lub 3-zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22.00-06.00. Pierwsza umowa na zlecenie, następnie umowa o pracę.
        StPr/24/0460
        wynagrodzenie od od 27,7 do 30 PLN

        Pobieranie próbek do badań, prowadzenie stałego nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym i badawczym, przestrzeganie terminów trwałości, wykonywanie analiz, prowadzenie na bieżąco zapisów, przestrzeganie warunków metod i organizacji pracy.
        StPr/24/0461
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Pomoc w bieżącej pracy w księgowości; Wprowadzanie dokumentów do systemu; Praca pod nadzorem osób z doświadczeniem.
        StPr/24/0462
        wynagrodzenie od od 5 000 do 8 000 PLN

        Wsparcie zespołu dyspozycji materiałowej w codziennych pracach związanych z obsługą klienta, współpraca z zespołem magazynu, zakupów, produkcją, praca z główną bazą danych firmy System-INFOR. Wstępna analiza danych, kontakt z klientem krajowym i zagranicznym, uczestniczenie w telekonferencjach oraz spotkaniach międzyzespołowych.
        StPr/24/0456
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        Bieżąca obsługa Klientów i przyjmowanie zamówień na części i akcesoria samochodowe od Klienta zewnętrznego, jak również spływających z poszczególnych Działów firmy. Pomoc w doborze właściwych części samochodowych i akcesoriów Obsługa sprzedaży przychodzącej telefonicznie, e-mailowo. Stała kontrola stanów magazynowych części zamiennych. Obsługa i kontrola niezgodności w dostawach materiałów. Monitorowanie i kontrola zamówień. Przyjmowanie dostaw. Budowanie długofalowych relacji z Klientami. Obsługa depozytu opon.
        StPr/24/0440
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Prace budowlane przy budowach przemysłowych (praca w promieniu 60 km od Domanic).
        StPr/24/0446
        wynagrodzenie od od 30 do 35 PLN

        Budowa linii napowietrznych, budowa linii kablowych ziemnych, montaż instalacji elektrycznych wewnątrz budynków (praca w obrębie powiatu siedleckiego - siedziba firmy Skórzec).
        StPr/24/0457

        Komunikacja z kierowcami, klientami, załadowcami, odbiorcami. Wystawianie i wysyłanie zleceń, dyspozycji pracy kierowcom, pilnownie przebiegu tras, raportowanie danych związanych z transportem. Praca w Siedlcach w godz. 08.00-16.00
        StPr/24/0458

        Obsługa klientów detalicznych, przygotowywanie paczek do wysyłki, realizacja zamówień zleconych w sklepie internetowym
        StPr/24/0450