Zamknij

Prowadzący Zespół Analiz Ekonomicznych i Controlingu

Nr oferty: StPr/23/2392Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Generała Franciszka Kleeberga 2, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przygotowanie analiz finansowych, raportów na potrzeby Kierownictwa Spółki na podstawie danych z zintegrowanego systemu informatycznego. Przygotowanie i kontrola nad terminowością raportów dla Instytucji Zewnętrznych (GUS). Wsparcie działu księgowości w zakresie przygotowania danych do audytów zewnętrznych i wewnętrznych. Zbieranie informacji wewnątrz firmy na potrzeby okresowo tworzonych raportów. Analizowanie wskaźników finansowych dotyczących sprzedaży, produkcji, rentowności, płynności. Weryfikacja i badanie odchyleń pomiędzy rzeczywistym, a planowanym kosztem wytworzenie produkowanych wyrobów, kalkulacje kosztów i cen na narzędzia niekatalogowe spółki. Przygotowywanie, analiza, weryfikacja i kontrola nad realizacją budżetu rocznego, projektów inwestycyjnych. Przygotowywanie prezentacji. Organizacja pracy i nadzór nad podległym zespołem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      • znajomość programu MS PowerPoint
      • obsługa programu MS Excel
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: niezbędne kilkuletnie doświadczenie w dziale finansowym firmy produkcyjnej: analiz, ekonomiczny, controlling, doświadczenie z zakresu przygotowywania analiz ekonomiczno-finansowych i ich prezentacji. Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków. Znajomość zintegrowanego systemu CDN XL będzie dodatkowym atutem. Samodzielność, dokładność, konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia celu. Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: FABRYKA NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH "FENES" SPÓŁKA AKCYJNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Generała Franciszka Kleeberga 2, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowi
        Osoba do kontaktu: Helena Sikorska
        Numer telefonu: 25 632 52 51 wew. 319, 339
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.00 do 15.00
        Przygotowywanie pojazdów do lakierowania. Lakierowanie pojazdów samochodowych. Dobór lakierów. Wykonywanie innych prac lakierniczych.
        StPr/24/1895
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Demontaż pojazdów do prac blacharskich. Wykonywanie napraw blacharskich.
        StPr/24/1896

        Prostowania ram w samochodach ciężarowych - warsztat samochodowy w Siedlcach. Rodzaj umowy i warunki zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia (po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy).
        StPr/24/1897
        data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024
        wynagrodzenie od od 7 000 do 20 000 PLN

        Transport międzynarodowy (kraje UE), przewóz towarów sypkich (naczepy typu silos oraz cysterna spożywcza). Rodzaj umowy i warunki zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia (po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy).
        StPr/24/1898
        wynagrodzenie od od 10 000 PLN

        - wystawianie dokumentów magazynowych - przyjmowanie/ wydawanie materiałów - zaopatrzenie/ ofertowanie - współpraca z innymi działami
        StPr/24/1872

        Utrzymanie maszyn i urządzeń w ciągłym ruchu - bieżące naprawianie usterek, nadzór nad maszynami oraz dbałość o aktualną dokumentację sprzętu, udział w projektowaniu i modernizacji urządzeń. Wsparcie techników utrzymania ruchu w usuwaniu skomplikowanych awarii na maszynach produkcyjnych. Udział w uruchamianiu i testowaniu nowych linii, maszyn i urządzeń . Regularne przeglądy, konserwacja maszyn i urządzeń. Wsparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów.
        StPr/24/1871
        data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024
        wynagrodzenie od od 7 000 PLN

        - profesjonalna obsługa klientów i gości, - utrzymanie estetyki miejsca pracy i przestrzeni wspólnych, - obsługa urządzeń do płatności i rozliczanie usług, - komunikacja z klientami na różnych kanałach, - prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami, - obsługa narzędzi komunikacyjnych i wprowadzanie danych do systemu, - współpraca z innymi działami firmy, - praca z Social Mediami. Praca w godz. 8.00-20.00 wg harmonogramu.
        StPr/24/1875
        wynagrodzenie od od 4 300 do 4 800 PLN

        Ambasada Urody zatrudni Kosmetologa do nowej placówki w Siedlcach. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej z minimalnym rocznym doświadczeniem na stanowisku kosmetologa lub kosmetyczki. Wykonywanie zabiegów na twarz, nowoczesne technologie, stylizacja brwi/rzęs, manicure, pedicure, depilacja, wizaż, masaże. Praca zmianowa w godz. 8.00-20.00 wg harmonogramu.
        StPr/24/1877
        wynagrodzenie od od 4 300 do 6 000 PLN

        Nauczyciel teoretycznej i praktycznej nauki zawodu przedmiotów informatycznych w Technikum Fotografii i Multimediów.
        StPr/24/1879
        wynagrodzenie od od 5 148 do 5 915 PLN

        Nauczanie teoretycznej i praktycznej nauki zawodu fotograf w Technikum Fotografii i Multimediów.
        StPr/24/1880
        wynagrodzenie od od 4 788 do 5 915 PLN