Zamknij

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Budowa dachów (więźba dachowa), krycie dachów, obróbka. Praca na wysokości pow. 3 metrów (praca na terenie powiatu siedleckiego).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 18.09.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane badania wysokościowe lub gotowość do ich wyrobienia oraz mile widziane prawo jazdy kat. B
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MARIA JASIŃSKA USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
    Adres: Szkolna 5, 08-114 Skórzec, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Maria Jasińska
    Numer telefonu: 606 711 318
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Mycie pojazdów samochodowych za pomocą myjki ręcznej, odkurzanie wnętrza pojazdów, czyszczenie elementów pojazdu.
    StPr/24/2191
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Komputerowe przepisywanie decyzji merytorycznych sporządzanych przez prokuratorów, redagowanie prostych pism wychodzących i ich komputerowe sporządzanie, kierowanie dokumentów, digitalizacja akt spraw postępowań przygotowawczych w systemie PROK-SYS.
    StPr/24/2198
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Współpraca z klientami, obsługa biura, ewidencja przychodów i kosztów. Obsługa programów Wapro-Kaper, Wapro-Fakir.
    StPr/24/2202

    Świadczenie usług psychologicznych - diagnoza, terapia psychologiczna, wykonywanie testów.
    StPr/24/2204
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    Transport międzynarodowy (kraje UE), przewóz towarów sypkich (naczepy typu silos oraz cysterna spożywcza). Rodzaj umowy i warunki zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia (po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy).
    StPr/24/2205
    wynagrodzenie od od 10 000 PLN

    Porządkowanie terenu osiedla. Pielęgnacja roślin, drobne prace ogrodnicze.
    StPr/24/2206
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    Aktywna obsługa klienta w sklepie mięsnym. Sprzedaż produktów z branży wędliniarskiej. Dbanie o ekspozycję towaru. Dbanie o wizerunek firmy. Prace porządkowe na sklepie. Praca w systemie 2 -zmianowym w godzinach 07.00-18.00.
    StPr/24/2179
    wynagrodzenie od od 4 500 do 5 300 PLN

    - przygotowywanie dań według określonych receptur, - utrzymanie porządku w kuchni i sali konsumpcyjnej, - przyjmowanie zamówień od klientów, - obsługa kasy fiskalnej, - przyjmowanie dostaw towarów. Do uzgodnienia z pracodawcą forma zawarcia umowa zlecenie lub umowa o pracę oraz praca na pełny lub niepełny etat. Istnieje możliwość dłuższej współpracy, szkolenia przygotowującego do pracy, a w przypadku osób pełnoletnich uczących się - możliwość pogodzenia pracy z nauką. Praca wg grafiku w zakresie godz. 10.00 - 22.00.
    StPr/24/2181
    wynagrodzenie od od 28,1 do 30,5 PLN

    Praca administracyjno-biurowa w sekretariacie sądowym, w tym protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach sądowych, wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem akt sądowych i urządzeń ewidencyjnych służących do rejestrowania, prawidłowe i terminowe wykonywanie zarządzeń sędziego, sporządzanie i wysyłanie wezwań, zawiadomień, wokand i odpisów orzeczeń, wykonywanie czynności z zakresu administracji sądowej oraz innych czynności zleconych przez przełożonego. https://siedlce.so.gov.pl/sos/dzialalnosc-sadu/praca-w-sadzie/22136,Konkurs-na-zastepstwo-do-wydzialu-orzeczniczego-za-urzednika.html
    StPr/24/2182
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych na różnych poziomach zaawansowania. System pracy jednozmianowy pomiędzy godz. od 10.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku.
    StPr/24/2183
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN