Zamknij

Monter (Obszar Elektryczny Stadler Polska Sp. z o.o.)

Nr oferty: StPr/24/2170Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Realizacja procesu montażowego zgodnie z zaleceniami jakościowymi oraz instrukcjami. Obsługa narzedzi. Montaż elektryczny wiązek kablowych i rozdzielnic elektrycznych. Podstawy czytania rysunku technicznego i dokumentacji elektrycznej - możliwość PRZYUCZENIA dla osób nie posiadających doświadczenia zawodowego. Po okresie próbnym istnieje możliwość dalszej współpracy (projekt długoterminowy). Praca w systemie II zmianowym w godzinach: 05.45 - 14.00 i 14.00 - 22.15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Zaangażowanie i komunikatywność. Chęć do nauki. Umiejętności manualne. Zorganizowanie i odpowiedzialność. Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu elektrycznym. Wykształcenie w kierunku elektrycznym będzie dodatkowym atutem. Osoby bez doświadczenia zawodowego - istnieje możliwość przyuczenia.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowiecki
      Osoba do kontaktu: Magdalena Stankiewicz
      Numer telefonu: 257943204
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV. Giełda Pracy (spotkanie z pracodawcą) 26.09.2024 godz. 12.00 sala 118 PUP
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Mycie pojazdów samochodowych za pomocą myjki ręcznej, odkurzanie wnętrza pojazdów, czyszczenie elementów pojazdu.
      StPr/24/2191
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Komputerowe przepisywanie decyzji merytorycznych sporządzanych przez prokuratorów, redagowanie prostych pism wychodzących i ich komputerowe sporządzanie, kierowanie dokumentów, digitalizacja akt spraw postępowań przygotowawczych w systemie PROK-SYS.
      StPr/24/2198
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Współpraca z klientami, obsługa biura, ewidencja przychodów i kosztów. Obsługa programów Wapro-Kaper, Wapro-Fakir.
      StPr/24/2202

      Świadczenie usług psychologicznych - diagnoza, terapia psychologiczna, wykonywanie testów.
      StPr/24/2204
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      Transport międzynarodowy (kraje UE), przewóz towarów sypkich (naczepy typu silos oraz cysterna spożywcza). Rodzaj umowy i warunki zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia (po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy).
      StPr/24/2205
      data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024
      wynagrodzenie od od 10 000 PLN

      Porządkowanie terenu osiedla. Pielęgnacja roślin, drobne prace ogrodnicze.
      StPr/24/2206
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Aktywna obsługa klienta w sklepie mięsnym. Sprzedaż produktów z branży wędliniarskiej. Dbanie o ekspozycję towaru. Dbanie o wizerunek firmy. Prace porządkowe na sklepie. Praca w systemie 2 -zmianowym w godzinach 07.00-18.00.
      StPr/24/2179
      wynagrodzenie od od 4 500 do 5 300 PLN

      - przygotowywanie dań według określonych receptur, - utrzymanie porządku w kuchni i sali konsumpcyjnej, - przyjmowanie zamówień od klientów, - obsługa kasy fiskalnej, - przyjmowanie dostaw towarów. Do uzgodnienia z pracodawcą forma zawarcia umowa zlecenie lub umowa o pracę oraz praca na pełny lub niepełny etat. Istnieje możliwość dłuższej współpracy, szkolenia przygotowującego do pracy, a w przypadku osób pełnoletnich uczących się - możliwość pogodzenia pracy z nauką. Praca wg grafiku w zakresie godz. 10.00 - 22.00.
      StPr/24/2181
      wynagrodzenie od od 28,1 do 30,5 PLN

      Praca administracyjno-biurowa w sekretariacie sądowym, w tym protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach sądowych, wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem akt sądowych i urządzeń ewidencyjnych służących do rejestrowania, prawidłowe i terminowe wykonywanie zarządzeń sędziego, sporządzanie i wysyłanie wezwań, zawiadomień, wokand i odpisów orzeczeń, wykonywanie czynności z zakresu administracji sądowej oraz innych czynności zleconych przez przełożonego. https://siedlce.so.gov.pl/sos/dzialalnosc-sadu/praca-w-sadzie/22136,Konkurs-na-zastepstwo-do-wydzialu-orzeczniczego-za-urzednika.html
      StPr/24/2182
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych na różnych poziomach zaawansowania. System pracy jednozmianowy pomiędzy godz. od 10.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku.
      StPr/24/2183
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN