Zamknij

Transkrypcje nagrań

Jerozolimskie, 05-001 Warszawa
668126516

O nas

Przepisywanie nagrań to bardzo wymagająca i nudna i wytężona praca, jeśli posiadasz jakiekolwiek materiały do przerobienia na gotowe teksty, nie masz jednocześnie doświadczenia w przepisywaniu tekstów, nie lepiej jest marnować swojego czasu oraz próbować własnych sił przy przepisywaniu nagrań, natomiast to z wskazówki na ostatnie, że szybciej i mało można to przekazać fachowcom, którzy w bardzo krótkim momencie są w kształcie przepisać każdą ilość nagrań. Lepiej ten chwila przeznaczyć na rzecz bardziej miłego, bądź też przełożyć się swoim zawodowym działalnościom oraz w teraźniejszym momencie zrobić kilka razy tyle prowadząc swoją działalność.

Ceny za przepisywanie nagrań nie są na tyle wysokie, ażeby próbować je prowadzić na własną rękę. Wystarczy nauczyć się z ofertą firmy wykonującej przepisywanie. Możemy tam między innymi wyczytać, że zrobienie na dowód dwóch godzin nagrań zajmie im trochę godzin. Pomyśl obecnie ile ci zajmie spełnienie tych dwóch godzin? Cały tydzień? Czy może dwa? Zatem warto kilkukrotnie się ponad tym pomyśleć
czy nie lepiej dać takie działanie specjalistom?

Co robimy? Robimy między innymi przepisywanie wywiadów w języku krajowym a w języku niemieckim. Realizujemy przepisywanie nagrań na tekst focusów, nagrań idi czyli zwykłe transkrypcje na potrzeby prac badawczych. Przepiszemy praktycznie wszystko. Transkrybujemy i wywiady psychologiczne, wywiady etnograficzne, nagrania socjologiczne warto już teraz poznać naszą ofertę.

Ceny za przepisywanie nagrań należą do najmniejszych na bazarze, cena zrealizowania dwóch godzin wywiadu rozpoczyna się od 200 złotych, jeśli tobie zrobienie tych dwóch godzin zajmie tydzień czy dwa? To może już znasz co wyprodukować ze swoimi wywiadami. Lepiej przyjdź do nas od razu a nie czekaj dłużej a nie dziw się, gdyż jak widzisz działa nie jest cenna świeczki.