Zamknij

PPU KARO Tomasz Szymczykiewicz

ul. Przecławska 1, 03-879 Warszawa
+48 22 744 24 89

O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe KARO pierwsze kroki stawiało jako producent pościeli i odzieży szpitalnej. Następnie firma rozpoczęła produkcję pieluch tetrowych, ścierek do podłogi, naczyń i kurzu, a później rozszerzyła swoją działalność o handel hurtowy ręcznikami i kocykami dziecięcymi. Od 1993 roku nastąpił dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, dzięki czemu stało się największą hurtownią artykułów pościelowych w Warszawie.

W KARO dostępne są pościele dla dorosłych, wykonane z różnych materiałów: pościele satyna, pościele bawełna satynowa, mikrofibra, kora, a także ręczniki, szlafroki, koce, poduszki, dywaniki łazienkowe, poszewki na poduszki, prześcieradła, obrusy, narzuty i ścierki do naczyń. KARO posiada w swojej ofercie również pościele dla dzieci w różnych kolorach i wzorach.

W 2004 roku firma została wyróżniona przez ZWOLTEX SA Złotym Znakiem - Dobry Partner 2004. Firma KARO współpracuje także z innymi znanymi producentami artykułów tekstylnych, takimi jak Andropol, Eurofirany, Zwoltex, Greno, Kampol, AMW czy Luna Lux. KARO to przedsiębiorstwo, które cały czas się rozwija i szuka najlepszych rozwiązań do prowadzenia efektywnej działalności.