Zamknij

Techdent Center

ul. Głogowska 44, 01-743 Warszawa
226323298

O nas

Techdent Center to sklep stomatologiczny, który ułatwia funkcjonowanie wielu gabinetom dentystycznym. Posiada w swojej ofercie takie sprzęty stomatologiczne jak kątnica, piaskarka czy lampa do wybielania zębów. Z Techdent Center z powodzeniem można urządzić swój gabinet dentystyczny od zera. Wszystkie sprzęty niezbędne, takie jak kątnica i piaskarka znajdują się w ofercie Techdent Center - podobnie jak te urządzenia, które znacznie ułatwiają pracę dentystów (myjki ultradźwiękowe czy zgrzewarki do rękawów).

Piaskarki stomatologiczne to sprzęty, które można spotkać w wielu gabinetach dentystycznych. Aspektem, który jest najważniejszy przy wyborze odpowiedniej piaskarki jest oczywiście efektywność pracy podczas zabiegu. Dlatego istotnym elementem będzie siła czyszczenia. W oferowanych przez Techdent Center piaskarkach znajdują się dwie nowe dysze, które ustawione są pod kątem 60° i 80°, co przyczynia się do zwiększenia wydajności czyszczenia. Dużym udogodnieniem są również odpowiednio zaprojektowane końcówki. W Techdent Center dostępne są piaskarki NSK w dwóch kolorach ? szarym oraz białym, dzięki czemu sprzęt stomatologiczny może być dopasowany do wnętrza gabinetu.

Techdent Center oferuje również materiały jednorazowego użytku, bez których żaden gabinet dentystyczny nie może się obejść.