Zamknij

Niedziela z Pszczółką Mają

13:01, 20.03.2023 mat.oprac.PA Aktualizacja: 17:27, 20.03.2023
Skomentuj

Niedziela z teatrem: "Pszczółka Maja" w ŁOK.

19 marca w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyła się kolejna Niedziela z teatrem. Tym razem był to spektakl dla dzieci pt. „Pszczółka Maja” w wykonaniu Teatru Forma z Białegostoku.

Przedstawienie było adaptacją znanej bajki o młodej pszczółce Mai, która przeżywa mnóstwo przygód na wiejskiej łące. Maja jest bardzo ciekawa świata, a w dodatku zawsze służy pomocą innym. Niestety często wpada też w rożne tarapaty. Wtedy może liczyć na swojego kolegę konika polnego Filipa, który wyciąga ją z opresji. Gdy Maja i Filip spotykają uroczą Wróżkę Cyfruszkę, ta namawia ich do korzystania z mediów cyfrowych. Bohaterowie widząc negatywne działania przestrzegają wiedźmę przed uzależnieniem. Pokazują, jak tańczyć i bawić się na świeżym powietrzu oraz jak aktywność fizyczna wpływa na zdrowie i pozytywne relacje z rówieśnikami.

Podczas interaktywnego spektaklu na dzieci czekało wiele atrakcji. Wspólne zdjęcia czy przybicie "piątki" z gigantycznymi postaciami z bajki to tylko nieliczne z nich. Nie brakowało fantastycznej zabawy i szczerych uśmiechów od ucha do ucha.

fot.: ŁOK

(mat.oprac.PA)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%