Zamknij

Pejzaż – czy można inaczej?

23:04, 03.02.2023 oprac. MM
Skomentuj

5 lutego o godz. 11.00 w Galerii Fotografii Fokus Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbędzie się spotkanie autorskie z Ryszardem Domańskim.

Spotkanie będzie nosić tytuł "Pejzaż - czy można inaczej?" i jest zorganizowane w ramach działalności Siedleckiej Grupy Twórczej Fotogram.

Ryszard Domański to fotograf amator, pasjonat fotografowania pejzażu i człowieka w środowisku, ze szczególnym uwzględnieniem form minimalistycznych i geometrycznych.

Podróże i poznawanie świata to realizacja jego marzeń z dzieciństwa, a fotografia wynika z wewnętrznej potrzeby zapisu obrazów i jego emocji z odwiedzanych miejsc.

Dwie życiowe pasje, podróże i fotografię, połączył i od wielu lat realizuje uczestnicząc w warsztatach fotograficznych, na których ma możliwość teoretycznego i praktycznego doskonalenia sztuki fotografowania. Zawsze stara się stosować zasadę: „Pokaż innym co widziałeś, ale inaczej niż oni”, a to oznacza ciągłe poszukiwania i stosowania różnych form i technik obrazowania otaczającej go rzeczywistości.

Podczas spotkania autor obrazując własnymi fotografiami z wielu plenerów przedstawi i omówi swój fotograficzny warsztat.

(oprac. MM)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%