Zamknij
REKLAMA

„NasTROJE” w Łukowie

18.37, 19.01.2023 mat. inf. ŁOK/oprac. MM
Skomentuj
REKLAMA

W czwartek 5 stycznia 2023r. w Łukowskiej Galerii PROwizorium odbył się wernisaż wystawy prac Moniki Napiórkowskiej pt. „nasTROJE”.

Okazał się niezwykle popularnym wydarzeniem, które spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

Malarstwo Moniki Napiórkowskiej jest niezwykle intrygujące. W obrazach artystki możemy dostrzec wyraźne zainteresowanie niecodziennym podejściem do wizerunku stóp oraz nietypowych stworzeń.

A tak o prezentowanych na wystawie obrazach mówi sama autorka: „Data wystawy, nomen omen, święto Trzech Króli również wpisuje się idealnie w tło wystawy...pędzle, farby i płótna towarzyszyły mi przez całe życie pomagając przekazywać swoje nastroje w artystyczny sposób. Przez wiele lat prowadząc swój gabinet kosmetyczny upiększałam twarze, ręce i stopy swoich klientek, zmieniając rozmiar pędzli i kolorystycznych paletek . Stopy... to one skradły moje serce i rozwinęły moje podologiczne horyzonty. Swoją pasją do podologii staram się zarażać innych przekazując wiedzę w Policealnej Szkole-Medycznym Studium Zawodowym im. Janusza Korczaka w Łukowie. NasTROJE: Podolog, Pedagog, Pasjonat Sztuki.”

Wystawę można oglądać do końca stycznia w Galerii PROwizorium ŁOK.

 

(mat. inf. ŁOK/oprac. MM)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%