Zamknij

Spektakl z mocnym przekazem na scenie Podlasie

10.00, 09.11.2022 SK
Skomentuj
REKLAMA

W sali widowiskowej Podlasie zostanie wystawiony spektakl Alternatywnego Teatru Tańca LUZ pod tytułem "Szkło".

Spektakle odbędą się 10 listopada o godz. 9:30, 11:30 i 19.00.

Scenariusz spektaklu „Szkło” oparty jest na wspomnieniach z życia dzieci wychowujących się w rodzinie z problemem alkoholowym. To rozważania zranionego emocjonalnie dziecka alkoholika, opowieść o życiu z poczuciem odrzucenia, z poczuciem winy, z brakiem miłości i poczucia własnej wartości. Mocne zaakcentowanie problemu poprzez artystyczny język tańca współczesnego, mają na celu uświadomienie powszechności i problemu DDA w naszym społeczeństwie oraz wskazanie różnych dróg szukania pomocy dla dzieci oraz osób dorosłych z rodzin dysfunkcyjnych.

Spektakl adresowany jest do młodzieży powyżej dwunastego roku życia oraz dorosłych. Obsadę aktorsko-taneczną stanowi grupa młodych, utytułowanych tancerzy Alternatywnego Teatru Tańca LUZ. Obsada złożona z młodych ludzi ma szansę łatwiejszego i bezpośredniego przekazu treści przedstawienia, która jest skierowana właśnie do młodzieży.

Miejski Ośrodek Kultury podkreśla: - Liczymy, iż nasza propozycja przyniesie oczekiwany rezultat w postaci lepszego i świadomego podejścia do
problemu DDA oraz życia w rodzinie z problemem alkoholowym.

Scenariusz, reżyseria, choreografia: Joanna Woszczyńska

Spektakl dofinansowano z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022 r. w ramach Kampanii Społecznej „Pozwól sobie na eMOCje”.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%