Zamknij

Noc Bibliotek w gminie Grębków

21.46, 06.10.2022 SK Aktualizacja: 21.46, 06.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytelnictwa poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą.

W tym roku inicjatywna organizowana była pod wyjątkowym hasłem „To się musi powieść”. Wszystko, co związane jest z literatura i czytaniem przynosi satysfakcję i gwarantuje dobrą zabawę. Grębkowska biblioteka zaprosiła Klub Seniora oraz mieszkańców gminy do wspólnej zabawy organizując warsztaty robienia decoupage. Metoda ta jest znana i popularna już od wielu lat. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Przeprowadziła je Magdalena Wysocka, która z wielkim zaangażowaniem zapoznała uczestników z techniką zdobienia, rozwijającą zdolności plastyczne i manualne, a przy tym relaksującą i przynoszącą wiele satysfakcji.

Uczestnicy watsztatów mieli możliwość odkrycia nowych pasji i własnoręcznego wykonania pięknego zdobienia na naczyniach, które przynieśli ze sobą. Technika wykorzystana podczas zajęć zwana jest techniką serwetkową i polega na zdobieniu przedmiotów poprzez wydzieranie elementów papierowych i naklejaniu ich na wybraną powierzchnię, nierzadko dając im drugie życie.

Dyrektor GBP Wanda Miszczak podsumowuje spotkanie: - Efekt końcowy był fantastyczny, mimo, że praca wymagała staranności, dokładności i wytrwałości. Satysfakcja i uśmiech na twarzach uczestników były najlepszym dowodem na to, że warto takie zajęcia organizować. Mamy nadzieję, że wszystkim podobała się Noc Bibliotek w GBP w Grębkowie. Dziękujemy wszystkim za udział, a pani Magdalenie za cudowne warsztaty.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%