Zamknij

Robert Janowski zaśpiewa dla siedleckiego UTW

21.00, 02.10.2022 SK
Skomentuj
REKLAMA

5 października odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2022/23 na Siedleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Dla zebranych zaśpiewa Robert Janowski.

Wydarzenie odbędzie się w sali MOK Podlasie o 11.00 i 14.00. Po wakacyjnej przerwie słuchacze Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
zainaugurują nowy rok akademicki 2022/2023. Uroczyste rozpoczęcie nowego sezonu uświetni swoim koncertem Robert Janowski – artysta, który kocha scenę z niepodważalną wzajemnością. Usłyszymy autorskie utwory oraz znane przeboje muzyki rozrywkowej. Będzie nostalgicznie, romantycznie, zabawnie i wzruszająco.

Robert Janowski to artysta, którego przedstawiać nie trzeba. Piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor i prezenter telewizyjny. Zadebiutował w latach 80-tych występując w różnych zespołach rockowych, między innymi w Oddziale Zamkniętym. Jego kariera nabrała jednak rozpędu w 1991 roku, kiedy to współpraca z duetem artystycznym Stokłosa-Józefowicz spowodowała obsadzenie go w jednej z głównych ról najsłynniejszego polskiego musicalu – Metro. W Metrze występował osiem lat, między innymi na deskach Broadway’u.

Współtworzył musicale takie jak „Do grającej szafy grosik wrzuć” czy „Grosik 2”. Jego stałe miejsce pracy to Teatr Dramatyczny w Warszawie. Występował też w Teatrze Rampa, Teatrze Ateneum i Teatrze Rozmaitości. W 1997 roku został prowadzącym teleturniej TVP1 „Jaka to melodia?”, z którego odszedł latem 2018 r.

Artyście będzie towarzyszyć trio wspaniałych muzyków: Sebastian Ruciński – gitara, Tomasz Wójcik – gitara, Piotr Górka – kontrabas.

Wydarzenie wyłącznie dla słuchaczy Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Siedlce z programu Profilaktyki Uzależnień.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%