Zamknij

Disco Mazovia 2022 już 15 sierpnia!

08:36, 05.08.2022 SK Aktualizacja: 08:36, 05.08.2022
Skomentuj

W poniedziałek 15 sierpnia odbędzie się X jubileuszowa edycja jednego z największych i najstarszych festiwali muzyki tanecznej w Polsce, który co roku przyciąga wielotysięczną publiczność.

Impreza rozpocznie się już o godzinie 13.00 występami zespołów supportujących. Sercem festiwalu jest konkurs. Do zmagań stanie 12 zespołów z całego kraju znanych na rynku muzycznym poprzez wylansowane przeboje i klipy tv na swoim koncie. Warto podkreślić, że zespoły te zostały zakwalifikowane w drodze publicznego plebiscytu, który corocznie ogłaszany jest na profilu facebookowym organizatora, a wyboru dokonali internauci. Występom zwyczajowo towarzyszyć będą tancerki i tancerze.

Każdy z zespołów wykona po 2 piosenki. Ideą konkursu jest prezentacja najnowszych trendów gatunku i odkrywanie nowych talentów. Koncerty konkursowe tradycyjnie rejestrowane będą dla potrzeb teledysków z udziałem publiczności i reemitowane w stacjach muzycznych. Solą wydarzenia będą  oczywiście koncerty zaproszonych gwiazd i gości specjalnych. Łącznie na scenie zaprezentuje się 26 zespołów, czyli ponad 100 wykonawców! Impreza potrwa do późnych godzin nocnych, a poprowadzą ją telewizyjni prezenterzy muzyczni ze stacji Disco Polo Music i Polo TV.

Malowniczy plener wokół Dworu w Mościbrodach w sąsiedztwie pięknej przyrody, zbiorników wodnych i stadniny koni jak zawsze sprzyja miłej atmosferze zabawy i wypoczynku. Tutejsza Restauracja Dworska jest kulinarną wizytówką regionu umieszczoną na szlaku „Mazowiecka Micha Szlachecka” i choć menu festiwalowe będzie tego dnia nieco uproszczone, miłośnicy potraw z grilla i tradycyjnej kuchni polskiej z pewnością znajdą coś dla siebie. Festiwal
ma charakter pikniku rodzinnego. Nie zabraknie zatem licznych atrakcji dla dzieci i dorosłych, a wśród nich konkursy z nagrodami, w tym możliwość występu na dużej festiwalowej scenie.

Bilety w cenie 30 zł będą do nabycia na miejscu. Warto zauważyć, że przy 26 zespołach koszt obejrzenia występu jednego zespołu wynosi nieco ponad złotówkę, więc kwota obejmująca kilkanaście godzin koncertów z udziałem największych gwiazd muzyki tanecznej nie wydaje się być wygórowaną przy dzisiejszych realiach. Dzieci do lat 7 (pod opieką dorosłych) – wstęp wolny.

Szczegóły na plakacie. Bliższe informacje: facebook.com/discomazovia/ oraz na stronie organizatora: www.dwor.moscibrody.pl

(SK)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%