Zamknij

"Noc, w której zniknęła" nowa książka Lisy Jewell

15:15, 21.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Nowa powieść kryminalna od Wydawnictwa Czwarta Strona "Noc, w której zniknęła", Lisa Jewell

Wszystko zaczęło się już pierwszego dnia, kiedy znalazłam kartonowy znak przybity do płotu. Ktoś napisał na nim: „Kop tutaj”.

Tak właśnie zrobiła.W ten sposób pisarka kryminałów, Sophie, trafiła na sprawę zaginięcia nastolatki z Upfield Common. Kobieta przeprowadziła się w te okolice ze swoim partnerem, który w lokalnej szkole objął posadę dyrektora. Jednak tęsknota za Londynem sprawia, że nie potrafi odnaleźć się w nowym otoczeniu. Za sprawą tajemniczej wiadomości miejsce to staje się dla niej zdecydowanie bardziej intrygujące.Dwa lata wcześniej 19-letnia Tallulah wyszła na randkę, zostawiając synka pod opieką swojej matki. Wtedy Kim widziała córkę po raz ostatni. Poszukiwania zaginionej doprowadziły kobietę do Mrocznego Domu, w którym feralnego wieczoru dziewczyna była na imprezie. Wszystko wskazywało na to, że wyszła stamtąd w towarzystwie partnera. Nie udało się ustalić, jakie były dalsze losy tej dwójki.Tajemnicze zaginięcie, opuszczona rezydencja, rodzinne sekrety i niewyleczone traumy składają się na opowieść przyprawiającą o dreszcze.

Lisa Jewell z wyczuciem opowiada o niszczącej sile obsesji i tych, którzy stają się jej ofiarami.

Lisa Jewell jest autorką szesnastu powieści, które odniosły spektakularny sukces na całym świecie, włączając w to bestsellery „New York Timesa” – Idealną rodzinę oraz Kiedy ciebie nie ma czy Invisible Girl.Powieści Jewell sprzedały się łącznie w ponad 2 milionach egzemplarzy na rynkach anglojęzycznych i zostały przetłumaczone na 16 języków.W 2021 roku autorka została uhonorowana złotą nagrodą Nielsen Bestseller Award za ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy Idealnej rodziny na całym świecie.Lisa Jewell mieszka w Londynie z mężem i dwiema córkami.

Opis Wydawcy https://czwartastrona.pl/ksiazki/

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%