Zamknij

Miejsce, w którym dzieci czują się wyjątkowo

10:53, 23.05.2022 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Niepubliczne przedszkole i żłobek „Bajkowa Wyspa” w Pruszynie-Pieńki to szczególne miejsce, w którym najmłodsi czują się wyjątkowo.

Rekrutacja w „Bajkowej Wyspie” trwa przez cały rok - oczywiście w miarę wolnych miejsc. W chwili obecnej mamy ostatnie wolne miejsca w żłobku i przedszkolu. Aktualnie pracujemy nad rozwiązaniami dla rodziców, którzy dowożą swoje dzieci z miasta, ponieważ nasze przedszkole znajduje się kilka
kilometrów od Siedlec. - opowiada o placówce dyrektor Monika Mędza.

Rodzice zapisując dziecko do naszej placówki mogą mieć pewność wszechstronnego wsparcia rozwoju swojej pociechy poprzez zajęcia edukacyjne w małych grupach dzieci, szereg ciekawych i rozwijających zajęć dodatkowych jak również opiekę specjalistów takich jak: logopeda, fizjoterapeuta czy terapeuta zajęć integracji sensorycznej. Po wyjściu z przedszkola rodzice mogą poświęcić czas swoim pociechom czy innym obowiązkom domowym nie musząc już tracić dodatkowego czasu na dowóz dziecka na zajęcia do miasta. -dodaje dyrektor.

- Naszą ogromną zaletą jest to, że zapewniamy dzieciom obcowanie z naturą. Podstawowa edukacja często połączona jest z zajęciami ruchowymi na świeżym powietrzu. Jesteśmy również jedynym przedszkolem w okolicy, które posiada własny basen i tężnię solankową. Nasi przedszkolni bajkowicze dwa razy w tygodniu uczą się pływać pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który posiada wieloletnie doświadczenie w nauce pływania z dziećmi. Młodsze dzieci ze żłobka często podczas korzystania z uroków tężni solankowej obserwują starszych kolegów i koleżanki, nabierając przeświadczenia, że warto obcować z wodą, gdyż daje to niesamowitą radość. - opowiada dyrektor

Monika Mędza. Nikogo nie trzeba przekonywać, że korzyści płynące z regularnego pływania oraz ćwiczeń w wodzie są nie do przecenienia. Nie ma innej dyscypliny, która tak pozytywnie i dobroczynnie oddziaływuje na organizm.

„Bajkowa Wyspa” to nie tylko przedszkole i żłobek, to także szkółka pływacka do której mogą uczęszczać dzieci z poza przedszkola, które ukończyły 3 rok życia.

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Bajkowa Wyspa” znajduje się w Pruszynie-Pieńki przy ul. Siedleckiej 64. Wszelkich zainteresowanych skorzystaniem z bogatej oferty placówki zachęcamy do kontaktu mailowego: bajkowa_wyspa@wp.pl lub telefonicznego: 531 133 556.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%