Zamknij

Książeczki dla dzieci pełne dźwięków. Innowacja wyd. Harperkids

10:55, 25.11.2021 | Oprac. PM
Skomentuj
REKLAMA

Nowatorska seria książek z klasycznymi, znanymi i lubianymi przez dzieci historiami.

Wydawnictwo oferuje dźwiękowe odsłony następujących bajek: „Aladyn”; „Kot w butach”, „Księga dżungli”, „Trzy małe świnki” i „Czerwony Kapturek” w zupełnie nowej odsłonie. Pięć opowieści to nie tylko typowa bajka, to treści, które angażują wzrok i słuch małego czytelnika, umuzykalniają i zaskakują na każdej stronie.

Bajki zostały przygotowane z troską nie tylko o sferę dźwiękową, ale też wizualną, gdzie  na poszczególnych stronach dominują zabawne, czasem wywołujące dreszczyk emocji, ale przede wszystkim urocze ilustracje. Każda z bajek dźwiękowych została zilustrowana i napisana przez znanych francuskich autorów. Polski przekład bajek uświetniła śmietanka rodzimych twórców: Justyna Bednarek, Emilia Kiereś, Paweł Pawlak, Katarzyna Sroczyńska. Atrakcyjna, nowoczesna formuła książek zachęca do czytania i sprawia, że mogą śmiało konkurować z telewizją, a rodzice i opiekunowie będą mieli poczucie, że dobrze wybrali, sięgając po bajki dźwiękowe wydane przez HarperKids.

Oprawa: twarda Objętość: 24 strony Format: 178x203 Cena rekomendowana: 44,99 zł

Opis wydawcy Harperkids

Wydawnictwo Haperkids oferuje świetną zabawę z lekturą, nie tylko dla najmłodszych, ale także dla dorosłych, którzy swoją narrację podczas wieczornego czytania mogą wzbogacić dźwiękami wplecionymi w tekst. Każda strona zawiera przynajmniej jeden dźwięk adekwatny do opisywanych sytuacji. Choć książka zastrzeżona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, najpewniej ze względy na kartki, które młodsze dzieci od razu zniszczą, zainteresowanie dźwiękami, historiami i kolorowymi motywami z książki przyciągnie uwagę również młodszych widzów i słuchaczy. 

Innowacyjne zastosowanie zmysłu słuchu i połączenie go z lekturą to niepodważalnie przełom w edukacji młodych czytelników.

(Oprac. PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%