Zamknij

Baranovski wystąpił w gminie Siedlce

20:09, 21.11.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Baranovski, autor hitów „Czułe miejsce”, ,,Lubię być z nią”, „Luźno” czy „Dym” wystąpił na darmowym koncercie w świetlicy w Żelkowie Kolonii. 

Za projektem Baranovski stoi 30-letni wokalista, muzyk, producent i songwriter Wojtek Baranowski. Znany m.in. z występów z grupą XXANAXX na początku 2018 roku zaczął pisać swoją własną historię. Zaledwie półtora roku później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku”, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Kiedy dodać do tego złote płyty dla singli „Dym” i „Zbiór”, platynową dla „Luźno” i podwójnie platynową dla „Czułego miejsca”, można mówić o jednej z najbardziej błyskotliwych karier w ostatnich sezonach.

To właśnie w gminie Siedlce Baranovski zagrał swój ostatni w tym sezonie koncert. Wydarzenie współorganizowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie. Artysta zagrał swoje największe hity. Koncert był melodyjny, energetyczny. Baranovski po koncercie znalazł czas dla publiczności i z każdą osobą chętną zrobił sobie zdjęcie.

Ponadto GOK zaprasza na koncert Michała Szczygła, który odbędzie się 26 listopada w świetlicy w Chodowie.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%